Czułów, gm. Liszki

Cena Ofertowa: 149.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działki Rolne

Łączna powierzchnia działek: 1,68 ha


Do sprzedania grupa dziewięciu działek o przeznaczeniu rolnym (R), położona w miejscowości Czułów, w gminie Liszki k/Krakowa. Łączna powierzchnia działek wynosi ponad 1,68 ha, z czego największa działka ma powierzchnię ponad 77 arów (na zdjęciach), i wymiary: w najdłuższym miejscu około 300 m, w najszerszym około 40 m.

Działki usytuowane są w sześciu niedalekich od siebie lokalizacjach miejscowości Czułów, i posiadają one w przybliżeniu powierzchnie: 77 a, 39 a, 20 a, 17 a, 9 a, 4 a.

Ponieważ gleby w miejscowości Czułów są bardzo dobrej, i wysokiej klasy, oferta ta szczególnie polecana jest dla osób:
- chcących zainwestować „w ziemię”;
- zajmujących się rolnictwem, lub planujących się zająć taką działalnością, czy np. ogrodnictwem, hodowlą, etc.;
- szukających miejsca do weekendowego odpoczynku, obcowania na własnym terenie z dziką przyrodą i pięknymi widokami;
- chcących być „rolnikami”;
- planujących w dalszej ewentualnej przyszłości osiedlić się w miejscu spokojnym, zapewniającym naprawdę piękne widoki, a równocześnie dobrze skomunikowanych z Krakowem czy Balicami.


Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowal.pl.

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje tutaj przedstawione mogą podlegać aktualizacji. TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY PREZENTOWANIE NA TEJ STRONIE, SĄ NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEJ AGENCJI – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do Właściciela, gdyż Właściciel po to zatrudnił "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

 

Podsumowanie oferty:
lokalizacjaCzułów
droga dojazdowaszutrowe lub polne
powierzchnia działkiłączna wszystkich działek: 1,68 ha
kształt działkizróżnicowane
szerokość działkizróżnicowane, największa około 40 m
długość działkizróżnicowane, największa około 300 m
ukształtowanie terenuw większości płaskie
ekspozycjapołudniowa
ogrodzenienie
przeznaczenie w MPZPR - rola
cena ofertowa:149.000,00 PLN