Mogilany k/Krakowa

Cena Ofertowa: 1.099.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Duża, Widokowa Działka ze Starym Domem

Powierzchnia działki: 32 ary


Przepięknie widokowa (Babia Góra, Tatry, Gorc) działka w całości budowlana, usytuowana blisko centrum miejscowości Mogilany, w spokojnej okolicy, przy wewnętrznej „ślepej” ulicy, a zarazem stosunkowo blisko drogi S7 („Zakopianki”).

Na teren składają się dwie działki geodezyjne, i łącznie mają powierzchnię 32 ary (10,5 oraz 21,5 arów ze starym domem). Teren jest kształtu trapezu, o wymiarach w najdłuższym i najszerszym miejscu 77 x 46 m. Teren jest w około 80% prawie płaski, jedynie narożnik od strony południowo-wschodniej mocno opada.

Działka nadaje się zarówno na wybudowanie dużego domu, nawet typu rezydencja, z osobnym garażem, basenem - jak również godna polecenia developerom, pod budowę kameralnego kompleksu domów. Jest możliwa sprzedaż jednej z działek osobno.

Teren jest w utwardzony, zmeliorowany (studzienki), wokół są wykonane mury oporowe dodatkowo wzmacniające grunt. Ogrodzenie na solidnej podmurówce, w całości z siatki metalowej powlekanej.

Na terenie znajduje się stary dom mieszkalny, murowany, podpiwniczony, w rzucie poziomym o wymiarach około 10 x 8 metrów, do generalnego remontu (budynek ma nadany numer porządkowy, i doprowadzoną część mediów).

Media: woda miejska oraz własna studnia, gaz, energia elektryczna, kanalizacja gminna.

W najbliższej okolicy zabudowa niezbyt gęsta, w pobliżu dostępne są: szkoła, przedszkole, supermarkety, przychodnie lekarskie, placówka pocztowa, remiza strażacka, boisko sportowe, przystanki komunikacji podmiejskiej, Urząd Gminy.


Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowal.pl.

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje tutaj przedstawione mogą podlegać aktualizacji. TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY PREZENTOWANIE NA TEJ STRONIE, SĄ NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEJ AGENCJI – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do Właściciela, gdyż Właściciel po to zatrudnił "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

 

Podsumowanie oferty:
lokalizacjaMogilany
droga dojazdowaszutrowa
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działki32 ary
kształt działkitrapez
szerokość działki46
długość działki77
ukształtowanie terenuprawie płaski, około 20% spadek
ekspozycjapołudniowa
ogrodzenietak
przeznaczenie w MPZPMU - budowlana
stan budynkudo remontu
energia elektrycznatak
"siła"tak
wodatak
gaztak
kanalizacjatak
cena ofertowa:1.099.000,00 PLN