Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek n/D

Cena Ofertowa: 1.849.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Duża działka, dom drewniany, budynki gospodarcze
Powierzchnia budynku mieszkalnego: około 90 m2
Powierzchnia działki: 2,04 haSzukasz spokojnego, cichego, pachnącego lasem, łąkami i kwiatami miejsca do zamieszkania? Do zamieszkania na stałe, lub tylko do weekendowego oderwania się od wielkomiejskiego zgiełku? Zamykasz oczy, i wyobrażasz sobie wieczorne oglądanie w niesamowitej ciszy rozgwieżdżonego nieba? Budząc się rano chcesz słyszeć śpiew ptaków, i spoglądać na Słońce wschodzące nad okolicznymi szczytami? Pragniesz niczym nie zmąconych spacerów po swojej łące, wśród swoich drzew, podglądania leśnych zwierzaków? A może wprost przeciwnie - szukasz atrakcyjnego miejsca pod urządzenie agroturystycznej osady? To naprawdę idealnie, że tutaj jesteś, bo ta nieruchomość, składająca się z ponad 2-hektarowej działki, drewnianego domu mieszkalnego, oraz dwóch budynków gospodarczych, na pewno spełni te, oraz inne Twoje pragnienia!

Dyskretnie ukryty przy cichej, krętej drodze, chyba w najpiękniejszym rejonie miejscowości Roztoka-Brzeziny, zapewniający prywatność całoroczny dom z pozytywnie zaskakującym wnętrzem, może już teraz stać się Twoim królestwem, w którym znajdziesz niesamowity odpoczynek, jak i miejsce do swobodnej pracy z otwartym, niczym nie zmąconym umysłem, z dala od jakiegokolwiek zgiełku, patrząc na piękno i spokój otaczającego Cię świata.

A jeżeli chodzi po Twojej głowie myśl w rodzaju „a gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady”, to... wcale nie musisz wyjeżdżać aż tak daleko, gdyż w tym miejscu, pomiędzy zalesionymi górami, niecałe 4 kilometry od atrakcji Jeziora Rożnowskiego, poczujesz się prawie tak samo. Mając tutaj ponad 2 hektary pięknego terenu – jeżeli uznasz, że to za mało, możesz mieć go więcej – dostęp do mediów, budynki gospodarcze, dobry dojazd - możesz bez problemu urządzić tutaj miejsce, do którego chętnie będą przyjeżdżały osoby szukające podobnych doznań.

Zapragniesz leśnego spaceru, zechcesz podglądać dzikie zwierzęta i ptaki żyjące w tej okolicy? Nic nie musisz robić, bo na swojej działce już będziesz w takim świecie. Wypad do sklepów czy punktów usługowych również nie stanowi problemu – w końcu będziesz mieszkać tylko 4 km od centrum Rożnowa, i kilkanaście kilometrów od przedmieść Nowego Sącza.

Budynek mieszkalny jest cały czas użytkowany, nadający się do natychmiastowego zamieszkania. Jest to budynek drewniany, parterowy, w nieużytkowym poddaszem, ocieplony oraz dodatkowo obłożony deskami „elewacyjnymi”. Jego dach jest kryty blachą trapezową, wymienioną dwa lata temu. Budynek jest dobrze utrzymany, wewnątrz ładnie wykończony, zapewniający pełen komfort mieszkania. W środku mamy do dyspozycji dwa spore pokoje, dużą łazienkę, dużą kuchnię ze spiżarnią, hol. Wszystkie okna są PCV, nowego typu. Zabudowa kuchenna z płytą gazową, piekarnikiem elektrycznym, zmywarką. Na podłogach panele oraz flizy, grzejniki panelowe, stolarka drzwiowa nowego typu, drewnopodobna, w obu pokojach ogromne szafy w zabudowie.

Na działce znajdują się również dwa budynki gospodarcze, kilkudziesięcioletnie, jeden o wymiarach około 15 x 6 m, drugi o wymiarach około 10 x 5 m. Wszystkie budynki są naniesione na mapie ewidencyjnej.

Media: energia elektryczna, woda z własnego ujęcia (jest możliwość przyłączenia się do wodociągu gminnego), gaz z butli do zasilania kuchenki (jest możliwość przyłączenia się do gazociągu), ciepła woda oraz ogrzewanie ze znajdującego się w kuchni pieca opalanego węglem lub drewnem, własny zbiornik na nieczystości płynne (brak kanalizacji gminnej). Do budynku mieszkalnego doprowadzony światłowodowy Internet.

Dojazd do nieruchomości jest drogą gminną, asfaltową.

Tą atrakcyjną nieruchomość możesz potraktować zarówno jako miejsce do stałego zamieszkania, jak i może być ona Twoją weekendowo-urlopową oazą zupełnego spokoju i odstresowującego obcowania z przyrodą – drzewa rosnące w ogrodzie, niesamowita cisza – to wszystko sprawi, że przekraczając „bramę” tego ogrodu już nie będziesz chcieć wyjeżdżać z tego miejsca… A gdy zatęsknisz za przyjaciółmi, i postanowisz ich zaprosić do tego Twojego świata, to miejsce na udane imprezy masz już idealne. I to na „grube” imprezy :)

Lub też – jeżeli masz taki pomysł na dalsze życie - śmiało możesz ją wykorzystać pod działalność (agro)turystyczną, zarobkową.

Naprawdę zastanawiasz się jeszcze...?

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, jak również celem wstępnej rozmowy o Twoich oczekiwaniach w stosunku do poszukiwanej nieruchomości, które warto omówić przed umówieniem się na prezentację, śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowal.pl. TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY PREZENTOWANIE NA TEJ STRONIE, JEST NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEJ AGENCJI.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaRoztoka-Brzeziny
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działki2,04 ha
kształt działkinieregularny
ukształtowanie terenuzróżnicowany
ogrodzenienie
powierzchnia budynku mieszkalnegookoło 90 m2
stan budynkudobry
ocieplenie budynkutak
pokrycie dachublacha trapezowa
piwnicanie
liczba pokojów2
liczba łazienek1
typ okienPCV
liczka kuchni1
stolarka drzwiowapłycinowa, drewnopodobna
energia elektrycznatak
wodawłasne ujęcie ( jest wodociąg gminny)
woda ciepłapiec węglowy + drewno
gazz butli (jest sieć gazowa)
kanalizacjawłasny zbiornik
ogrzewaniePiec węglowy + drewno
internetświatłowód
świadectwo charakterystyki energetycznejnie
cena ofertowa:1.849.000,00 PLN