gm. Mogilany k/Krakowa

Cena ofertowa: 5.499.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Duży Dom Mieszkalny + Budynek Komercyjny
Łączna powierzchnia budynków: 760 m2
Powierzchnia działki: 19,5 araSzukasz idealnego miejsca do zamieszkania i do prowadzenia biznesu? Nieruchomości świetnie zlokalizowanej, blisko dużego miasta, dobrze z nim skomunikowanej, a zarazem zapewniającą ciszę świeże powietrze? Zamykasz oczy, i wyobrażasz sobie wieczorne popijanie drinka na dużej, przeszklonej, w zimie ciepłej werandzie, oglądanie rozgwieżdżonego nieba, a później zasypianie przy palącym się kominku - jednym z dwóch, które mogą być do Twojej dyspozycji w tym domu? A do pracy – którą na pewno bardzo lubisz, i sprawia Ci ona satysfakcję – chcesz mieć 30 sekund? To naprawdę idealnie, że tutaj jesteś - ta atrakcyjnie zlokalizowana, dobrze zagospodarowana, zapewniająca dużą prywatność nieruchomość na pewno spełni Twoje wymagania, i zapewni wystarczającą ilością miejsca na realizację Twoich planów!

Prezentowana nieruchomość składa się z działki o powierzchni 19,5 ara, oraz dwóch budynków – mieszkalnego, o powierzchni 360 m2, oraz produkcyjnego, o powierzchni 400 m2.

Działka ma kształt nieregularnego wieloboku, o wymiarach w najszerszym i najdłuższym miejscu, odpowiednio około 50 oraz około 65 metrów. Cały teren jest ogrodzony siatką metalową i zagospodarowany. Oprócz budynków znajdują się na nim drzewa, ozdobne krzewy, podjazd z miejscami parkingowymi i chodniczki wykonane z kostki betonowej. Brama wjazdowa metalowa, z elementów kutych, sterowana automatycznie.

Budynek mieszkalny jest trzykondygnacyjny, zbudowany w tradycyjnej technologii, i wykonany bardzo solidnie, z solidnych materiałów: betonowe ławy, ściany murowane z podwójnie układanych pustaków „max” , przedzielonych styropianem, ocieplony z zewnątrz styropianem o grubości 8 cm. Wszystkie stropy są żelbetowe, pokrycie dachu stanowi ocynkowana blacha o grubości aż 0,9 mm! Wszystkie okna w budynku są wymienione w 2004 roku na okna firmy Okno-Plast, PCV. Schody wewnętrzne o konstrukcji żelbetowej, instalacja elektryczna wykonana z przewodów miedzianych, w peszlach. Ogrzewanie podłogowe kuchni oraz w łazience podłogowe.

Na najniższej kondygnacji znajdują się następujące pomieszczenia: hol, duża łazienka, kuchnia, kotłownia, dwa pomieszczenia o funkcji gospodarczej. Na kondygnacji środkowej mamy hol, funkcjonalną kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, duży salon, pokój do przyjęć, pomieszczenie siłowni, oraz przestronną, przeszkloną werandę, z dużym, stylowym piecem chlebowym. Na najwyższej kondygnacji mamy kolejny salon, trzy przestronne sypialnie, łazienkę oraz osobne WC. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie, wszystko jest starannie wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, dobrze dobranych kolorystycznie, i nadających temu domowi bardzo przyjemny klimat, sprzyjający wyciszeniu umysłów i odpoczynkowi jego domowników.

Budynek produkcyjny jest również trzykondygnacyjny. Zbudowany w technologii mieszanej: pustak betonowy + siatka, elementy metalowe, płyty OSB z wewnętrznym ociepleniem. Na najniższej kondygnacji znajduje się pięciostanowiskowy garaż, z trzema bramami wjazdowymi. Na kondygnacji najwyższej znajdują się pomieszczenia biurowe dla prowadzonej w nim działalności gospodarczej. Poziom środkowy to hale produkcyjne, pomieszczenia magazynowe, oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników. Budynek funkcjonalny, z dobrym dostępem logistycznym, z różnymi możliwościami aranżacji jego pomieszczeń – nadaje się zarówno na działalność produkcyjną, jak i na usługową czy w zakresie handlu hurtowego/wysyłkowego.

Media: energia elektryczna (w tym „siła), podłączenie do wodociągu gminnego oraz dodatkowo własne ujęcie wody, gaz. Kanalizacja: podłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków. Ogrzewanie obu budynków gazowe, w budynku mieszkalnym dodatkowo dwa kominki, w tym jeden z płaszczem wodnym. Oba budynki posiadają klimatyzację, instalacje alarmowe, monitoring, światłowodowy Internet. Woda ciepła w budynku mieszkalnym z pieca gazowego (+ zasobnik o pojemności 300l), w budynku produkcyjnym podgrzewana elektrycznie.

Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Odległość do wjazdu na drogę S7 („zakopiankę”) około 1,5 km.

Tą nieruchomość, z jej atrakcyjną lokalizacją, świetnym dostępem komunikacyjnym, sporymi powierzchniami budynków, rozkładem ich pomieszczeń, zielenią zapewniającą dużą prywatność, możesz śmiało potraktować jako świetne miejsce do spokojnego zamieszkania z rodziną, i równocześnie do skutecznego prowadzenia własnego biznesu.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaGmina Mogilany
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejpubliczna
powierzchnia działki19,5 ara
kształt działkinieregularny, o maksymalnych wymiarach około 50 oraz 65 metrów
ukształtowanie terenulekko pochyła
ogrodzeniesiatka metalowa powlekana, brama wjazdowa automatyczna, metalowa (elementy kute)
powierzchnia budynku mieszkalnego360 m2
powierzchnia budynku komercyjnego400 m2
rok zakończenia budowy1994
stan budynkudobry
ocieplenie budynkutak
pokrycie dachublacha ocynk 0,9 mm
stanowiska w garażu5
liczba łazienek2
typ okienPCV, firmy Okno-Plast, wymienione w 2004 roku
energia elektrycznatak
"siła"tak
wodawodociąg gminny oraz własne ujęcie
woda ciepłabudynek mieszkalny – piec gazowy z zasobnikiem 300l, budynek produkcyjny – podgrzewana elektryczne
gaztak
kanalizacjapodłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków
ogrzewaniebudynek mieszkalny – gazowe, dwa kominki (w tym jeden z płaszczem wodnym); budynek produkcyjny - gazowe
internetświatłowód
świadectwo charakterystyki energetycznejnie
cena ofertowa:5.499.000,00 PLN