Lusina, gm. Mogilany

Cena Ofertowa: 499.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Zaciszna Działka Mieszkaniowo-Usługowa

Powierzchnia działki: 28 arów


Szukasz spokojnego, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego z Krakowem, z obwodnicą Krakowa, oraz z „Zakopianką” miejsca do zamieszkania (również pod tak zwaną „rezydencję”)? A może jesteś developerem zajmującym się budową domów jednorodzinnych? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Działka, a tak naprawdę to trzy przylegające do siebie działki, zlokalizowane są w spokojnej i cichej części miejscowości Lusina, blisko granicy z miejscowością Wrząsowice. W najbliższej okolicy zabudowa jest rozproszona, jest dużo łąk, zagajników, terenów spacerowych. Na dwóch sąsiednich działkach znajdują się już budynki mieszkalne.

Cały teren ma wymiary w przybliżeniu 81 x 31 metrów, i łączną powierzchnię 28 arów: 16-arowa największa działka, druga mniejsza 10-arowa, oraz działka 2-arowa, przeznaczona pod drogę wewnętrzną. Teren znajduje się na północno-zachodnim zboczu o niewielkim nachyleniu, i zapewnia ładną panoramę na południowo-wschodnią część Krakowa.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma oznaczenia MU1 – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej i usługowej (około 85% powierzchni, dopuszcza się zabudowę bliźniaczą), oraz R1 – tereny gruntów rolnych (około 15% powierzchni).

Media: woda miejska oraz energia elektryczna dostępne zaraz przy działce, gaz w odległości około 50 metrów, kanalizacji brak.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: dojazd ulicami o nawierzchni asfaltowej, jedynie ostatnie 40 metrów drogą o nawierzchni szutrowej (gminną), stanowiącą wewnętrzny dojazd do sprzedawanej nieruchomości, oraz do kilku sąsiednich, stanowiących budynki mieszkalne. Odległość do przystanku MPK wynosi około 700 metrów.

Istnieje możliwość zakupu części terenu, w postaci jednej działki, o powierzchni 10 arów – lecz taka opcja wymaga indywidualnych ustaleń cenowych.


Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowal.pl.

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje tutaj przedstawione mogą podlegać aktualizacji. TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY PREZENTOWANIE NA TEJ STRONIE, SĄ NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEJ AGENCJI – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do Właściciela, gdyż Właściciel po to zatrudnił "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

 

Podsumowanie oferty:
lokalizacjaLusina
droga dojazdowaszutrowa, około 50 m od asfaltu
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działki28 arów
kształt działkiNieregularny, zbliżony do prostokąta
szerokość działki31
długość działki81
ukształtowanie terenupochyły
ekspozycjapółnocna
ogrodzeniez dwóch stron
przeznaczenie w MPZPMU1 – około 85% powierzchni, reszta R1.
energia elektrycznaprzy działce
wodaprzy działce
gazbędzie na działce
kanalizacjanie
cena ofertowa:499.000,00 PLN