Bachowice, gm. Spytkowice

Cena Ofertowa: 399.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Duża Działka z Domem Do Remontu, Oraz Stodołą
Powierzchnia Zabudowy Budynku: 140 m2
Powierzchnia Działki: 27,87 ara


Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości:
- możliwość wykorzystania na cele mieszkalne lub małego biznesu;
- bardzo dobra lokalizacja;
- media na działce.

Przekazanie Nabywcy: natychmiast.


Cookies są wyłączone
włącz je przyciskiem na dole strony, jeśli chcesz obejrzeć film o tej nieruchomości!

zobacz wszystkie zdjęcia
Detale i opis prezentowanej nieruchomości:
lokalizacjaBachowice, pow. Wadowice
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejpowiatowa
powierzchnia działki2787 m2
kształt działkinieregularny
szerokość działki13-20 m
długość działkiokoło 197 m
ukształtowanie terenuzróżnicowany
ogrodzenietak
przeznaczenie w MPZPMM, ZL
ilość kondygnacji2
stan budynkudo remontu
piwnicatak
typ okiendrewniane
energia elektrycznatak
"siła"tak
wodana działce
gazna działce
kanalizacjagminna w planach
świadectwo charakterystyki energetycznejnie
cena ofertowa:399.000,00 PLN
prowizja od strony kupującejbrak
przekazanie nabywcynatychmiastSzukasz ciekawej, nietuzinkowej nieruchomości, położonej na granicy województw Małopolskiego i Śląskiego? Nieruchomości dającej wiele możliwości aranżacji i jej wykorzystania? A do tego niedrogiej, z bardzo dobrym dojazdem, i z dostępnością mediów? To genialnie, że tutaj jesteś – bo akurat jest do sprzedania nieruchomość spełniająca te wszystkie wymagania!

Prezentowana nieruchomość położona jest w powiecie Wadowickim, w gminie Spytkowice, prawie w centrum miejscowości o kojarzącej się z piękną muzyką nazwie Bachowice. Bachowice są sporą miejscowością, graniczącą bezpośrednio ze Spytkowicami będącymi siedzibą Gminy, z dość gęstą zabudową jednorodzinną usytuowaną głównie wzdłuż głównej ulicy, i z rozwiniętą infrastrukturą: sklepy, punkty usługowe, Dom Seniora, remiza OSP, etc.

Teren prezentowanej nieruchomości ma powierzchnię 27,87 ara. Jego kształt jest nieregularny, bardzo wydłużony – jego długość to około 197 m. W części od strony ulicy szerokość dochodzi nawet do około 20 metrów, natomiast w części najbardziej oddalonej od ulicy, „ogrodowej”, jego szerokość to około 13 m. Bardzo dużym plusem kształtu tego terenu jest możliwość wydzielenia trzech stref: strefy np. parkingowej, dobrze widocznej z ulicy, strefy mieszkalnej już oddalonej od ulicy, niewidocznej z niej, oraz strefy ogrodowej pozostającej zupełnie poza oddziaływaniem ruchu ulicznego. Teren jest prawie równy, lekko nachylony w stronę wschodnią, suchy. Działka jest ogrodzona z trzech stron.

Na działce znajdują się dwa budynki: budynek mieszkalny oraz budynek gospodarczy (stodoła). Budynek mieszkalny jest z lat 40-tych ubiegłego wieku, murowany z cegły, podpiwiniczony, z nieużytkowym poddaszem, i jest w stanie do kapitalnego remontu. Budynek gospodarczy jest konstrukcji betonowej, z drewnianymi ścianami, mogący np. pełnić funkcję nawet trzystanowiskowego garażu, czy pracowni artystycznej.

Brak jest jakiejkolwiek dokumentacji projektowej budynków, a co za tym idzie, brak jest dokładnych danych jak powierzchnie, wymiary, etc. – natomiast oba budynki są naniesione na mapy geodezyjne, a nieruchomość posiada nadany numer porządkowy. Z map geodezyjnych można w przybliżeniu wyliczyć powierzchnie zabudowy: budynek mieszkalny około 140 m2, budynek gospodarczy około 80 m2. Budynki te, po ich wyremontowaniu i odpowiedniej aranżacji, można wykorzystać zupełnie odwrotnie: budynek gospodarczy można przerobić na mieszkalny, w stylu nowoczesnej stodoły, a obecny budynek mieszkalny wykorzystać np. pod niewielką działalność handlowo-usługową.

Media: energia elektryczna niedawno podłączona do budynku mieszkalnego. Woda oraz gaz przebiegają przez działkę. Planowana jest kanalizacja gminna.

Bezpośredni wjazd na nieruchomość jest z głównej ulicy przebiegającej przez miejscowość, asfaltowej, z chodnikami, w dobrym stanie.

Główne przeznaczenia terenu w MPZP: MM (tereny zabudowy mieszkaniowej – około ¾ powierzchni), ZK (zieleń nieurządzona – około ¼ powierzchni).

Orientacyjne odległości (dane wg Google):
- Spytkowice (centrum): 3 km;
- Wadowice (centrum): 14 km;
- Kraków: 42 km;
- Bielsko Biała: 50 km;
- Oświęcim: 22 km;
- Zator (Energylandia): 9 km;
- Świnna Poręba: 21 km;
- Chrzanów (węzeł A4): 30 km.

Niniejsze ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości nie stanowi „oferty handlowej” w myśl przepisów prawa (w tym przepisów wynikających z Kodeksu Cywilnego), i jest jedynie zachętą do zapoznania się z możliwością zakupu prezentowanej w nim nieruchomości. Wszelkie dane oraz informacje tutaj przedstawione mogą podlegać bieżącej aktualizacji.

Ta nieruchomość sprzedawana jest w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL, dlatego:
- zainteresowani szerszymi informacjami oraz wizją lokalną na żadnym etapie nie muszą podpisywać umowy o pośrednictwo;
- wizje lokalne (prezentacje) są możliwe w dni „wolne” / świąteczne;
- kupujący nie płaci dodatkowej prowizji;
- jeżeli również jesteś agentem nieruchomości, możemy sprzedawać ją wspólnie.

Jeżeli prezentowana nieruchomość wzbudziła Twoje zainteresowanie, skontaktuj się ze mną już teraz - porozmawiamy o szczegółach tej nieruchomości, o tym czego poszukujesz, jak również umówimy się na jej prezentację (wizję lokalną).

Pamiętaj, że PIOTR KOWAL PROPERTIES Group może kompleksowo przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości:
- sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej i pomoc w procedowaniu uzyskania kredytu hipotecznego;
- wycenę nieruchomości przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego;
- przygotowanie i złożenie do KOWR wniosku o zgodę na zbycie / nabycie nieruchomości rolnej (jeżeli takowy będzie wymagany);
- przygotowanie i złożenie podania do MSWiA o zgodę na nabycie nieruchomości przez cudzoziemca (jeżeli nie jesteś obywatelem Unii Europejskiej, lub wynika to z innych przepisów);
- zorganizowanie podpisania aktów notarialnych;
- ubezpieczenie nowo nabytej przez Ciebie nieruchomości;
- przeprowadzenie przekazania nieruchomości (wraz z przepisaniem mediów);
- zorganizowanie przeprowadzki i wywozu / utylizacji niepotrzebnych rzeczy z Twojej obecnej, czy tej nowo zakupionej nieruchomości.
PIOTR KOWAL PROPERTIES Group współpracuje również z architektami oraz projektantami wnętrz.

  • Sprzedaż tej nieruchomości w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL prowadzi:

    Piotr Kowal, Realtor®

    M. (+48) 737 448 221

    E. Piotr@PiotrKowal.pl