Zbludza, gm. Kamienica

Cena Ofertowa: 65.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka Leśna
Powierzchnia działki: 40 arówMarzysz o własnym kawałku lasu? O prywatnym miejscu, gdzie w spokoju możesz zaparkować kampera, lub ustawić nawet na stałe przyczepę kempingową? A może po prostu chcesz dobrze ulokować kapitał? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Działka zlokalizowana jest w spokojnej, cichej, zalesionej części miejscowości Zbludza, w gminie Kamienica. W najbliższej okolicy zabudowa jest bardzo nieliczna, i stanowią ją głównie utopione wśród drzew domki letniskowe.

Teren ma bardzo nieregularny kształt, i powierzchnię 40 arów, praktycznie w całości porośniętą mniejszymi i większymi drzewami, oraz, od strony drogi, dzikimi krzewami.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: bezpośredni dojazd drogą gminną, o nawierzchni asfaltowej.

Media: energia elektryczna dostępna na działce (przez działkę przebiega linia NN), woda miejsca w odległości około 50 m, gazu oraz kanalizacji brak.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma oznaczenia 1.2 ZL – tereny lasów. Zgodnie z zapisami MPZP: Symbolem 1.2. ZL oznaczone są - Tereny lasów, obejmujące grunty leśne zgodnie z ewidencj gruntów. Obowiązuje zakaz zmiany użytkowania lasów na cele nieleśne i zakaz realizacji obiektów nie związanych z gospodarką leśną. Obowiązuje prowadzenie racjonalnej gospodarki leśnej. Wskazane nadanie lasom prywatnym statusu lasów ochronnych. Utrzymuje się istniejące sieci infrastruktury technicznej i istniejące drogi. Dopuszcza się wyznaczenie dojazdu z drogi publicznej do działki budowlanej istniejącymi przejazdami przez las właściciela działki, jeżeli będą to drogi w aktualnej klasyfikacji gruntów. W terenach leśnych, położonych w obszarze "A" dopuszcza się urządzenie ścieżek spacerowych z realizacją obiektów małej architektury (ławki, kosze na śmieci, zadaszenia przeciw deszczowe).

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaZbludza
droga dojazdowaasfalt
status drogi dojazdowejpubliczna
powierzchnia działki40 arów
kształt działkinieregularny
szerokość działkiokoło 39 m w najszerszym miejscu
długość działkiokoło 140 m w najdłuższym miejscu
ukształtowanie terenupochyły
ogrodzenienie
przeznaczenie w MPZPZL – tereny lasów
energia elektrycznana działce
wodaokoło 50 m od działki
gazbrak
kanalizacjabrak
cena ofertowa:65.000,00 PLN