Zręczyce, gm. Gdów

Cena Ofertowa: 459.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka Budowlano-Rolna.
Powierzchnia działki: 1,4707 ha.Szukasz miejsca do zamieszkania, spokojnego, pięknie położonego, z fantastycznym widokiem? A do tego teren powinien być całkiem spory, ponieważ masz pomysł na prowadzenie własnej hodowli lub upraw? A może szukasz tylko rekreacyjno-weekendowego miejsca, gdzie możesz ustawić swój domek weekendowy, lub swoją przyczepę kempingową, i cieszyć się pięknymi, niczym nie zagrożonymi widokami, pojeździć konno, na quadzie? Czy może po prostu pragniesz mieć swoje prywatne miejsce, gdzie możesz „odciąć się” od wszystkiego, i w ciszy, z daleka „od ludzi” posiedzieć nad własnym stawem, obserwując krążące nad okolicznymi polami ptaki? To rewelacyjnie, że tutaj jesteś - akurat jest do sprzedania piękna, duża działka, która wpisuje się we wszystkie takie plany.

Prezentowana działka gruntu, o powierzchni prawie 1,5 ha, zlokalizowana jest w powiecie wielickim, w gminie Gdów, w południowo-zachodniej części miejscowości Zręczyce. Położona jest na terenach o stosunkowo niskiej intensywności zabudowy, w sąsiedztwie pól i łąk, blisko szczytu wzniesienia, zapewniając tym samym fantastyczną, niczym nie zagrożoną, daleką panoramę okolicy i gór.

Teren działki ma kształt nieregularny, przypominający trochę literę „L”, trochę przylegające do siebie duży prostokąt oraz mniejszy trapez - grafika w galerii zdjęć. Wymiary w najdłuższym oraz najszerszym miejscu to odpowiednio około 160 m oraz około 155 metrów.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma dwa oznaczenia (poglądowa grafika w galerii zdjęć):
- MNU – tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej;
- RW – tereny rolne bez prawa zabudowy.

Media: energia elektryczna na działce (doprowadzona i podłączona – dwie „skrzynki”), woda i gaz dostępne z drogi. Na działce znajduje się również własne ujęcie wody (czynna studnia).

Teren nie jest ogrodzony. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, o nawierzchni asfaltowej, do której działka przylega tylko jednym, krótkim bokiem - dzięki czemu prawie cały teren jest poza zasięgiem wzroku osób przejeżdżających oraz przechodzących tą drogą.

Orientacyjne odległości do najbliższych większych miejscowości, zapewniających infrastrukturę handlowo-usługową:
- Gdów (siedziba gminy): 5 km;
- Dobczyce: 9 km;
- Łapanów: 7 km.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaZręczyce, gm. Gdów
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działki1,4707 ha
kształt działkinieregularny
szerokość działkido 155 m
długość działkido 160 m
ukształtowanie terenuzróżnicowany
ekspozycjapołudniowa, widokowa
przeznaczenie w MPZPMNU, RW
energia elektrycznatak
wodaw drodze oraz własna studnia
gazw drodze
kanalizacjabrak
internetświatłowodowy
cena ofertowa:459.000,00 PLN