Kraków, oś. Ruczaj-Zaborze

Cena Ofertowa: 699.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Mieszkanie Trzypokojowe.
Powierzchnia mieszkania: 62,8 m2
Powierzchnia pokojów: 41,7 m2

>> NIERUCHOMOŚĆ W REZERWACJI <<Szukasz naprawdę atrakcyjnego mieszkania w Krakowie? Mieszkanie to ma być w spokojnym, zielonym miejscu, a zarazem blisko miejskiej infrastruktury? Ma mieć świetny rozkład, ustawne pokoje, duży balkon? To idealnie, że tutaj jesteś, ponieważ ta oferta wpasowuje się akurat w te Twoje potrzeby.

Prezentowane mieszkanie zlokalizowane jest w krakowskiej dzielnicy Podgórze, na osiedlu Ruczaj-Zaborze, w jego „starej” części, około 100 metrów od skrzyżowania ulic Grota-Roweckiego oraz Kobierzyńskiej. Ta część osiedla ma niezbyt gęstą zabudowę, odległości pomiędzy budynkami są spore, tereny pomiędzy nimi przeznaczone są na trawniki, dużo jest drzew i krzewów.

Budynek, w którym znajduje się mieszkanie, jest oddzielony od ulicy ekranem dźwiękochłonnym, oraz sporym, około 30-metrowym pasem zieleni, na który składają się trawniki oraz wysokie drzewa, oraz parkingiem – dzięki temu praktycznie nie słychać hałasu ulicy.

Budynek został oddany do użytkowania w 1986 roku, zbudowany jest w technologii „wielkiej płyty”, jest 4-piętrowy, podpiwniczony, z pięcioma klatkami schodowymi, zawiera łącznie 50 lokali mieszkalnych.

Budynek wyposażony jest w instalację elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną, sieć telewizji kablowej i internetową. Centralne ogrzewanie oraz ciepła wodą dostarczane są w sieci miejskiej. Do każdego z lokali przynależy zlokalizowana w piwnicy komórka lokatorska. Pomieszczenia wspólnego użytkowania: pralnia, suszarnia, wózkownia. Wejście do budynku zabezpieczone jest domofonem. Klatka schodowa w dobrym stanie, czysta.

Ogólnodostępne miejsca parkingowe znajdują się na dużym parkingu, oddalonym około 30 metrów od bloku – dzięki czemu prawie nie słychać podjeżdżających czy uruchamianych rano samochodów.

Oferowane Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, i jest jednym z dwóch lokali mieszkalnych na tej kondygnacji. Jest ono całkowicie samodzielnym lokalem, o całkowitej powierzchni 62,8 m2, i składa się z trzech niezależnych pokojów, kuchni, przedpokoju, łazienki, osobnego WC. Łączna powierzchnia pokojów to prawie 42 m2. Do mieszkania przynależy także komórka lokatorska w piwnicy, o powierzchni 4 m2. Okna kuchni oraz jednego pokoju wychodzą na stronę północną, a dwóch pozostałych pokojów, w tym największego, z dużym balkonem typu „loggia”, wychodzą na stronę południową.

Powierzchnie pomieszczeń są następujące (wartości w przybliżeniu): pokój duży – 18,3 m2, pokoje mniejsze – po 11,9 m2, kuchnia – 7,4 m2, łazienka – 3,7 m2. Balkon o wymiarach około 6 x 1,2 m.

Podłogi w holu oraz pokojach stanowi deska parkietowa, w kuchni oraz w łazience flizy. W jednym z pokojów wbudowana jest duża szafa wnękowa. W kuchni zabudowa kuchenna, z kuchenką gazową oraz lodówką. W przedpokoju wbudowane szafki. Łazienka wykończona flizami, z dużą wanną. Wszystkie okna wymienione na PCV. Grzejniki żeberkowe.

Mieszkanie to, z oknami wychodzącymi na tereny zieleni, jak i cały budynek, zapewniają swoim mieszkańcom niesamowitą jak na duże miasto ciszę, prywatność i spokój. Lokalizacja również jest bardzo dobra: około 150 metrów do infrastruktury sklepowej, usługowej, od przystanków wielu linii komunikacji miejskiej (autobusy oraz tramwaje), około 500 metrów do dawnego centrum handlowego „Tesco”. Po drugiej stronie ul. Grota-Roweckiego znajdują się: Kaufland, zabudowania Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego, biurowce Motoroli, etc. Również bardzo dobre skomunikowanie drogowe we wszystkich kierunkach (centrum Krakowa, S7 na Zakopane, obwodnica, autostrada A4).

Naprawdę trudno będzie Tobie znaleźć coś równie atrakcyjnego...

Dane ze świadectwa charakterystyki energetycznej:
- zapotrzebowanie na energię użytkową: EU = 65,83 kWh/m2 na rok;
- zapotrzebowanie na energię końcową: EK = 100,30 kWh/m2 na rok;
- zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną: EP = 80,20 kWh/m2 na rok;
- wielkość emisji CO2: EC02 = 0,03 t CO2/m2 na rok;
udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową: UOZE = 0,00 %.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, jak również celem wstępnej rozmowy o Twoich oczekiwaniach w stosunku do poszukiwanej nieruchomości, które warto omówić przed umówieniem się na prezentację, śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowal.pl. TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY PREZENTOWANIE NA TEJ STRONIE, JEST NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEJ AGENCJI.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaKraków, ul. Grota-Roweckiego
ekspozycjapółnoc-południe
ogrodzenieczęściowe
powierzchnia mieszkania62,8 m2
rok zakończenia budowy1986
piętro1/4
ocieplenie budynkutak
liczba pokojów3
liczba łazienek1
typ okienPCV
liczka kuchni1
woda ciepłamiejska
ogrzewaniemiejskie
świadectwo charakterystyki energetycznejtak
EU (kWh/m2 / r)65,83
EK (kWh/m2 / r)100,30
EP (kWh/m2 / r)80,20
EC02 (t CO2/m2 / r)0,03
UOZE (%)0,00
cena ofertowa:699.000,00 PLN