Piotr Kowal - Twój agent nieruchomości

pomagam sprzedawać i kupować nieruchomości.

Jest mi bardzo miło powitać Cię na mojej stronie internetowej. Jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (potocznie nazywanym również agentem nieruchomości), i jak napisałem powyżej, pomagam sprzedawać, wynajmować i kupować nieruchomości, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tobie również mogę pomóc w tych kwestiach, dlatego:

- jeżeli chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość, i szukasz skutecznego agenta, zadzwoń do mnie teraz - porozmawiamy o tym, a przy okazji powiem, dlaczego to ja powinienem zająć się tym zadaniem, oraz reprezentować Twoje interesy;

- jeżeli chcesz kupić nieruchomość, zadzwoń do mnie, opowiedz mi o swoich potrzebach, ewentualnie planach - a ja skontaktuję się z Tobą, gdy znajdę nieruchomość im odpowiadającą.

Specjalizuję się w sprzedaży domów, rezydencji (luxury estates), oraz działek gruntu, w szczególności takich o stosunkowo dużych powierzchniach. Bardzo chętnie podejmuję się również zleceń sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, obiektów handlowych, magazynowych, usługowych i przemysłowych (jako sprzedaż tylko nieruchomości, lub jako sprzedaż całej firmy, zorganizowanego biznesu).

Współpracuję z rzeczoznawcą majątkowym, notariuszem, pośrednikami kredytowymi, inspektorami budowlanymi, prawnikiem, producentami domów szkieletowych, ekipami sprzątającymi (opróżniającymi domy), oraz z innymi agentami nieruchomości, zarówno z Polsce, jak i za granicą.

Jeżeli przed sprzedażą nieruchomości musisz najpierw przeprowadzić sprawę spadkową, nawet taką "bardzo zaległą" - pomogę w tym temacie, aby załatwić to jak najszybciej, oraz jak najniższym kosztem dla Ciebie. Pomagam również w procedowaniu wniosków o zgodę na zbycie lub nabycie nieruchomości, które musi wydać Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR).

Moją siedzibą jest Kraków, głównym terenem działania Małopolska oraz Śląsk. Przy sprzedaży lub wynajmie dużych nieruchomości komercyjnych (przemysłowych), oraz w segmencie nieruchomości luksusowych (luxury real estate) działam na terenie całej Polski. Będąc w stałym kontakcie z kilkoma agentami międzynarodowych sieci, mogę również pomóc w znalezieniu i przeprowadzeniu transakcji zakupu nieruchomości w innych krajach.

Piotr Kowal, REALTOR®
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami.
Licencja nr 28384 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.
Członek Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Członek National Association of REALTORS® z siedzibą w Chicago, IL.
Właściciel i CEO PIOTR KOWAL PROPERTIES Group.

M. (+48) 737 448 221
E. PIOTR@PIOTRKOWAL.PL

 

Dlaczego ja

Jest mi bardzo miło, że chcesz się dowiedzieć więcej o mnie, i o mojej działalności. Jak już wiesz, jestem agentem nieruchomości. I tak, jak napisałem powyżej, pomagam sprzedawać, wynajmować i kupować nieruchomości - w tych kwestiach mogę pomóc również Tobie. Na początek przedstawię trzy chyba najważniejsze cechy, które wyróżniają mnie...  czytaj całość.