Kasinka Mała, gm. Mszana Dolna

Cena Ofertowa: 499.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Dom Mieszkalny, z Pięknym Widokiem
Powierzchnia Użytkowa Budynku: 67 m2
Powierzchnia Działki: 6,5 ara


Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości:
- atrakcyjna lokalizacja, bardzo blisko Mszany Dolnej;
- świetne, widokowe położenie;
- prawdziwy klimat górskiego domku.

Przekazanie Nabywcy: miesiąc po zakupie.


Cookies są wyłączone
włącz je przyciskiem na dole strony, jeśli chcesz obejrzeć film o tej nieruchomości!

zobacz wszystkie zdjęcia
Detale i opis prezentowanej nieruchomości:
lokalizacjaKasinka Mała, gm. Mszana Dolna
droga dojazdowaasfaltowa, utwardzona
status drogi dojazdowejprywatnia
powierzchnia działkiokoło 6,5 ara
kształt działkitrapez
szerokość działki20
długość działki32
ukształtowanie terenupochyły
ekspozycjapołudniowo-wschodnia
ogrodzenienie
powierzchnia użytkowa budynku67 m2
ilość kondygnacji5
stan budynkudo zamieszkania
ocieplenie budynkutak, styropian
pokrycie dachublachodachówka
piwnicatak
liczba pokojów3
liczba łazienek1
typ okiendrewniane
liczka kuchni1
stolarka drzwiowadrewniana
energia elektrycznatak
"siła"tak
wodawłasne ujęcie
gazdoprowadzony do budynku
kanalizacjazbiornik szczelny
ogrzewaniepiece: kaflowy i kuchenny
świadectwo charakterystyki energetycznejnie
cena ofertowa:499.000,00 PLN
prowizja od strony kupującejbrak
przekazanie nabywcymiesiąc po zakupieSzukasz spokojnego, pachnącego górami i lasem miejsca do odpoczynku? Miejsca do ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku? A może jednak myślisz o zamieszkaniu na stałe w jakimś pięknym miejscu? Zamykasz oczy, i wyobrażasz sobie, że wieczorami siedzisz na swoim tarasie, popijasz drinka, spoglądasz na rozgwieżdżone niebo, a później zasypiasz w zapachu górskiego powietrza? Budząc się rano chcesz oglądać Słońce wschodzące nad okolicznymi szczytami, słuchać śpiewu ptaków? A do tego wszystkiego chcesz mieć łatwy dojazd do swojego domu, i chcesz mieć blisko do miejskiej infrastruktury? To naprawdę idealnie, że tutaj jesteś - ten widokowo położony dom na pewno spełni te, oraz inne Twoje pragnienia!

Ta atrakcyjna nieruchomość, zapewniająca ciszę i spokój jej mieszkańcom, położona jest w miejscowości o nazwie Kasinka Mała, przy granicy z Mszaną Dolną, u południowo-wschodniego podnóża góry Szczebel. Malowniczo położony dom, zbudowany na prawie 7-arowej działce, może już teraz stać się Twoim prywatnym królestwem, w którym znajdziesz spokój i odpoczynek, a w razie potrzeby miejsce do swobodnej pracy z otwartym, niczym nie zmąconym umysłem, z dala od jakiegokolwiek zgiełku, patrząc z góry na okolicę oraz przeciwległe szczyty gór.

Nieruchomość ta może od razu pełnić funkcję letniskowo-weekendową, a po rozprowadzeniu pozostałych potrzebnych instalacji funkcję domu do zamieszkania na stałe.

Kształt działki jest zbliżony do prostokąta. Jej powierzchnia wynosi około 6,5 ara, jej szerokość to około 20 metrów, a długość około 32 metrów. Teren nie posiada ogrodzenia.

Budynek jest z lat 90-tych XX wieku, i jest w stanie nadającym się do natychmiastowego zamieszkania. Posadowiony jest na betonowym fundamencie, z wykonaną izolacją przeciw wilgoci. Jego ściany są murowane (pustak + cegła), jest ocieplony styropianem, i pokryty tynkiem akrylowym. Pierwszy strop jest żelbetowy, kolejne są drewniane. Dach jest konstrukcji krokwiowej, nieocieplony, pokrycie stanowi blachodachówka. Rynny PVC. Wokół budynku wykonana jest opaska z kostki betonowej.

Wnętrze budynku zaprojektowane zostało na zasadzie „półpięter”. Na parterze znajduje się hol, kuchnia, łazienka, oraz mała piwniczka. Półpiętro to duży salon, z wyjściem na ogród. Piętro to mały hol z balkonem, oraz dwa samodzielne pokoje. Powyżej poddasze, oraz jeszcze wyżej strych – oba z możliwością adaptacji na pomieszczenia mieszkalne.

Stolarka okienna całkowicie drewniana (okna skrzynkowe, jednoszybowe), do regeneracji. Stolarka drzwiowa również drewniana. Łazienka wykończona flizami. Schody wewnętrzne drewniane. Na podłogach gres, flizy, w salonie również panele drewnopodobne, w kuchni oraz w pokojach deski drewniane. Na części ścian oraz sufitów boazeria drewniana, w dobrym stanie.

Media: energia elektryczna, woda z własnego ujęcia (doprowadzona wyłącznie do łazienki), gaz doprowadzony do budynku (w łazience zamontowany piec dwufunkcyjny Viesmann Thermo Max, nie podłączony), własny zbiornik na nieczystości płynne. W salonie gotowa instalacja kominowa pod kominek. Ogrzewanie stanowią dwa piece: na parterze piec kuchenny, na piętrze piec kaflowy.

Dojazd do nieruchomości drogą gminną o nawierzchni asfaltowej, oraz około 100 metrów drogą prywatną (na współwłasność), utwardzoną płytami betonowymi oraz kamieniem.

Ta atrakcyjna nieruchomość może stać się Twoją oazą zupełnego spokoju i odstresowującego obcowania z przyrodą. Przepiękne widoki, górskie i leśne spacery, liczne szlaki turystyczne, możliwość wędkowania w Rabie, bliskość wyciągów narciarskich – to wszystko sprawi, że przekraczając bramę tej oazy prywatności nie będziesz chcieć opuszczać tego miejsca… A gdy zatęsknisz za przyjaciółmi, i postanowisz ich zaprosić do tego Twojego świata, to miejsce na udane imprezy masz już idealne.

Naprawdę zastanawiasz się jeszcze…?

Niniejsze ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości nie stanowi „oferty handlowej” w myśl przepisów prawa (w tym przepisów wynikających z Kodeksu Cywilnego), i jest jedynie zachętą do zapoznania się z możliwością zakupu prezentowanej w nim nieruchomości. Wszelkie dane oraz informacje tutaj przedstawione mogą podlegać bieżącej aktualizacji.

Ta nieruchomość sprzedawana jest w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL, dlatego:
- zainteresowani szerszymi informacjami oraz wizją lokalną na żadnym etapie nie muszą podpisywać umowy o pośrednictwo;
- wizje lokalne (prezentacje) są możliwe w dni „wolne” / świąteczne;
- kupujący nie płaci dodatkowej prowizji;
- jeżeli również jesteś agentem nieruchomości, możemy sprzedawać ją wspólnie.

Jeżeli prezentowana nieruchomość wzbudziła Twoje zainteresowanie, skontaktuj się ze mną już teraz - porozmawiamy o szczegółach tej nieruchomości, o tym czego poszukujesz, jak również umówimy się na jej prezentację (wizję lokalną).

Pamiętaj, że PIOTR KOWAL PROPERTIES Group może kompleksowo przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości:
- sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej i pomoc w procedowaniu uzyskania kredytu hipotecznego;
- wycenę nieruchomości przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego;
- przygotowanie i złożenie do KOWR wniosku o zgodę na zbycie / nabycie nieruchomości rolnej (jeżeli takowy będzie wymagany);
- przygotowanie i złożenie podania do MSWiA o zgodę na nabycie nieruchomości przez cudzoziemca (jeżeli nie jesteś obywatelem Unii Europejskiej, lub wynika to z innych przepisów);
- zorganizowanie podpisania aktów notarialnych;
- ubezpieczenie nowo nabytej przez Ciebie nieruchomości;
- przeprowadzenie przekazania nieruchomości (wraz z przepisaniem mediów);
- zorganizowanie przeprowadzki i wywozu / utylizacji niepotrzebnych rzeczy z Twojej obecnej, czy tej nowo zakupionej nieruchomości.
PIOTR KOWAL PROPERTIES Group współpracuje również z architektami oraz projektantami wnętrz.

  • Sprzedaż tej nieruchomości w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL prowadzi:

    Piotr Kowal, Realtor®

    M. (+48) 737 448 221

    E. Piotr@PiotrKowal.pl