Bogucice, gm. Bochnia

Cena Ofertowa (za całość): 699.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Dom w Stanie Surowym, Działka Budowlana, Działka Rolna - Razem Lub Osobno.
Powierzchnia Całkowita Budynku: 148 m2
Powierzchnia Wszystkich Działek: 1,4509 ha


Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości:
- kilka możliwości skonfigurowania nieruchomości;
- położenie bezpośrednio przy drodze asfaltowej;
- dostępność wszystkich mediów.

Przekazanie Nabywcy: natychmiast po zakupie.


Cookies są wyłączone
włącz je przyciskiem na dole strony, jeśli chcesz obejrzeć film o tej nieruchomości!

zobacz wszystkie zdjęcia
Detale i opis prezentowanej nieruchomości:
lokalizacjaBogucice, gm. Bochnia
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działkicałość 1,4509 ha
kształt działkinieregularny
ukształtowanie terenupłaski
ekspozycjapołudniowa
ogrodzenieczęściowe
powierzchnia użytkowa budynku101 m2
powierzchnia całkowita budynku148 m2
ilość kondygnacji2
pokrycie dachudachówka ceramiczna
liczba pokojów4
liczba łazienek2
liczka kuchni1
energia elektrycznana działce
"siła"tak
wodana działce
gazna działce
kanalizacjana działce
cena ofertowa:699.000,00 PLN (za całość)
prowizja od strony kupującejbrak
przekazanie nabywcynatychmiast po zakupieSzukasz miejsca do zamieszkania w okolicach Bochni, Brzeska, i najlepiej jeszcze blisko Puszczy Niepołomickiej – tylko jeszcze nie zdecydowałeś / zdecydowałaś, czy najlepszą opcją dla Ciebie będzie zakup małej działki i samodzielna budowa domu, czy też przyda się jednak działka większa? A może jednak nie ma sensu (czasu?) na samodzielne załatwianie formalności związanych z budową od samego początku, i lepiej będzie zdecydować się na zakup już rozpoczętej budowy? Hmm… A może jednak teren powinien być już całkiem spory, bo masz pomysł na prowadzenie hodowli czy upraw? To rewelacyjnie, że tutaj jesteś - akurat jest do sprzedania nieruchomość, która spełnia te wszystkie warunki, i którą teraz możesz samodzielnie „skonfigurować” do własnych potrzeb!

Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Bogucice, w gminie Bochnia. Jest to miejscowość położona na północ od autostrady A4, w odległości około 8 kilometrów od węzła „Bochnia”, na terenach o stosunkowo niskiej intensywności zabudowy.

Nieruchomość składa się z trzech niezależnych, ale przylegających do siebie działek gruntu (tworzących w terenie jedną całość) - jednej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w stanie surowym, oraz dwóch niezabudowanych. W skład nieruchomości wchodzi również czwarta działka, stanowiąca drogę wewnętrzną. Kształty poszczególnych działek oraz ich przybliżone wymiary przedstawione są na załączonej grafice (ostatnia pozycja w galerii zdjęć).

WAŻNE: Nieruchomość może być sprzedana w całości, lub możesz nabyć jej poszczególne (wybrane) części składowe – tutaj wybór opcji należy do Ciebie!

Możesz zakupić:

- działkę „A” o powierzchni 18,95 arów, z prezentowanym budynkiem w stanie surowym, oznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN1e (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) - cena ofertowa tej działki to 399.000,00 PLN;

- działkę „B” o powierzchni 15,91 arów, niezabudowaną, oznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem MN1e (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) - cena ofertowa tej działki to 110.000,00 PLN;

- działkę „C” o powierzchni 1,0405 hektara, niezabudowaną, oznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego symbolem R (tereny rolne) - cena ofertowa tej działki to 200.000,00 PLN.

Jeżeli zdecydujesz się na zakup całej nieruchomości, to wraz z działką stanowiącą drogę wewnętrzną, staniesz się właścicielem terenu o powierzchni aż 1,4509 hektara! Cena ofertowa całości to 699.000,00 PLN.

Na działce oznaczonej jako „A” znajduje się budynek mieszkalny w stanie surowym, o powierzchni całkowitej 148 m2, i powierzchni użytkowej 101 m2. Budynek jest jednokondygnacyjny, plus duże, rzec można pełnowymiarowe, nieużytkowe poddasze, na którym spokojnie można urządzić kolejną kondygnację mieszkalną. Jego budowa została rozpoczęta w 2016 roku. Ściany murowane są z pustaków „max”, ścianki działowe z pustaków komórkowych, strop „lekki” (na drewnianych legarach). Konstrukcja dachu jest drewniana, pokrycie stanowi dachówka ceramiczna, dach jest ocieplony wełną mineralną (15 + 5 cm).

Na parterze budynku znajdują się następujące pomieszczenia: przedsionek, hol, kotłownia spełniająca również funkcję dodatkowej (drugiej) łazienki, trzy niezależne pokoje, duży salon z aneksem kuchennym, oraz spora łazienka. Poddasze to „open space”.

Media: energia elektryczna (również „siła”) na działce (wykonana skrzynka), woda, gaz, kanalizacja również na działce (nie są przyłączone do budynku). Połacie dachu istniejącego budynku umożliwiają również montaż instalacji fotowoltaicznej, która, ze względu na układ budynku, będzie mogła działać przez cały rok (alternatywnie można ją zainstalować na działce, również ze względu na jej wielkość i nasłonecznienie).

Teren jest częściowo ogrodzony – są to ogrodzenia sąsiednich nieruchomości.

Orientacyjne odległości:
- autostrada A4: około 8 km;
- Bochnia (centrum): około 13 km;
- Brzesko: około 15 km;
- Puszcza Niepołomicka: około 4 km.

Niniejsze ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości nie stanowi „oferty handlowej” w myśl przepisów prawa (w tym przepisów wynikających z Kodeksu Cywilnego), i jest jedynie zachętą do zapoznania się z możliwością zakupu prezentowanej w nim nieruchomości. Wszelkie dane oraz informacje tutaj przedstawione mogą podlegać bieżącej aktualizacji.

Ta nieruchomość sprzedawana jest w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL, dlatego:
- zainteresowani szerszymi informacjami oraz wizją lokalną na żadnym etapie nie muszą podpisywać umowy o pośrednictwo;
- wizje lokalne (prezentacje) są możliwe w dni „wolne” / świąteczne;
- kupujący nie płaci dodatkowej prowizji;
- jeżeli również jesteś agentem nieruchomości, możemy sprzedawać ją wspólnie.

Jeżeli prezentowana nieruchomość wzbudziła Twoje zainteresowanie, skontaktuj się ze mną już teraz - porozmawiamy o szczegółach tej nieruchomości, o tym czego poszukujesz, jak również umówimy się na jej prezentację (wizję lokalną).

Pamiętaj, że PIOTR KOWAL PROPERTIES Group może kompleksowo przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości:
- sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej i pomoc w procedowaniu uzyskania kredytu hipotecznego;
- wycenę nieruchomości przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego;
- przygotowanie i złożenie do KOWR wniosku o zgodę na zbycie / nabycie nieruchomości rolnej (jeżeli takowy będzie wymagany);
- przygotowanie i złożenie podania do MSWiA o zgodę na nabycie nieruchomości przez cudzoziemca (jeżeli nie jesteś obywatelem Unii Europejskiej, lub wynika to z innych przepisów);
- zorganizowanie podpisania aktów notarialnych;
- ubezpieczenie nowo nabytej przez Ciebie nieruchomości;
- przeprowadzenie przekazania nieruchomości (wraz z przepisaniem mediów);
- zorganizowanie przeprowadzki i wywozu / utylizacji niepotrzebnych rzeczy z Twojej obecnej, czy tej nowo zakupionej nieruchomości.
PIOTR KOWAL PROPERTIES Group współpracuje również z architektami oraz projektantami wnętrz.

  • Sprzedaż tej nieruchomości w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL prowadzi:

    Piotr Kowal, Realtor®

    M. (+48) 737 448 221

    E. Piotr@PiotrKowal.pl