Bochnia

Cena Ofertowa: 699.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Duży Dom Pod Działalność, i/lub Mieszkalny
Powierzchnia Całkowita Budynku: około 400 m2
Powierzchnia Działki: 23,75 ara


Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości:
- świetna lokalizacja pod względem komercyjnym;
- różne możliwości wykorzystania i aranżacji budynku;
- stosunkowo duża jak na tereny miejskie działka.

Przekazanie Nabywcy: natychmiast po zakupie.


Cookies są wyłączone
włącz je przyciskiem na dole strony, jeśli chcesz obejrzeć film o tej nieruchomości!

zobacz wszystkie zdjęcia
Detale i opis prezentowanej nieruchomości:
lokalizacjaBochnia
droga dojazdowaasfaltowa
powierzchnia działki23,75 ara
kształt działkitrapez
szerokość działki33 m
długość działki75 m
ukształtowanie terenupłaska
ogrodzenietak
przeznaczenie w MPZP5MNU, ZZn
powierzchnia użytkowa budynku269,5 m2
powierzchnia całkowita budynkuokoło 400 m2
ilość kondygnacji4
rok zakończenia budowy2010
stan budynkudo wykończenia
pokrycie dachublacha
piwnicatak
stanowiska w garażu1
liczba pokojów10
liczba łazienek2
typ okiendrewniane, dwuszybowe
liczka kuchni2
energia elektrycznatak
"siła"tak
wodamiejska
gazw drodze
kanalizacjamiejska
świadectwo charakterystyki energetycznejnie
cena ofertowa:699.000,00 PLN
prowizja od strony kupującejbrak
przekazanie nabywcynatychmiast po zakupiePlanujesz rozwijać swój biznes w Bochni i okolicach? Szukasz idealnego miejsca pod działalność w rodzaju np. gabinetów lekarskich, gabinetów kosmetycznych, kancelarii, biura. A może chcesz zainwestować w mini hotelik dla pracowników? Czy może potrzebujesz miejsca pod specjalistyczną działalność handlową? I do tego miejsce to musi mieć bardzo dobry dostęp komunikacyjny, a już zupełną rewelacją byłoby, gdyby przy prowadzonej działalności można było mieć jeszcze prywatną część mieszkalną. To świetnie, że tutaj jesteś, bo jest do sprzedania nieruchomość, którą na pewno w tych planach musisz wziąć pod uwagę!

Prezentowana nieruchomość zlokalizowana się w Bochni, bezpośrednio przy ulicy Brzeskiej, i składa się z bardzo atrakcyjnej działki gruntu, o powierzchni prawie 24 ary, oraz znajdującego się na niej dużego budynku, w stanie „do wykończenia”.

Budynek jest czterokondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 269,5 m2, powierzchni całkowitej około 400 m2, powierzchni zabudowy prawie 143 m2, i kubatury 958 m3.

Budowa jego była doprowadzona do obecnego stanu w 2010 roku, i w tym też roku został „odebrany”, jako budynek usługowo-mieszkalny. Ściany murowane są z pustaków oraz cegieł, wszystkie stropy są żelbetowe, schody wewnętrzne również żelbetowe. Budynek nie jest otynkowany, wyposażony jest w okna drewniane dwuszybowe. Konstrukcja dachu jest drewniana, pokrycie stanowi blacha trapezowa, dach nie jest ocieplony.

Można przyjąć, że łącznie w całym budynku, na trzech jego poziomach, jest 10 pokojów, dwie łazienki, dwie kuchnie, niewielka piwnica, oraz jednostanowiskowy garaż. Nieużytkowe poddasze to przestrzeń typu „open space”.

Ilość pomieszczeń na wszystkich kondygnacjach, ich rozkład i przejścia pomiędzy nimi, umożliwiają bardzo różne aranżacje, i wykorzystanie tego budynku na różne cele. Również poddasze, na tą chwilę nieużytkowe, po wymianie pokrycia dachu, jego ociepleniu, doprowadzeniu pozostałych instalacji i wykończeniu, umożliwi uzyskanie kolejnej, bardzo ciekawej powierzchni użytkowej.

Media: energia elektryczna (w tym „siła”, i wykonane osobne „skrzynki” na kondygnacjach), woda i kanalizacja miejskie, gaz dostępny z drogi. Połacie dachu umożliwiają również montaż instalacji fotowoltaicznej, która będzie mogła działać przez cały rok (nasłonecznienie dachu przez cały dzień). Ogrzewanie budynku jest węglowe, piecem wykonanym na indywidualne zamówienie (na jednym ze zdjęć), instalacja c.o. miedziana, grzejniki panelowe.

Działka ma regularny kształt - trapez o szerokości około 33 metry oraz długości około 75 metrów. Położona jest poniżej ulicy, a jej teren prawie w całości jest płaski i równy. Pewną niedogodnością pod względem zagospodarowania terenu z tyłu budynku jest przebiegający mniej więcej w połowie długości działki gazociąg, który wymusza zachowanie kilkunastometrowego, niezabudowanego niczym pasa – niemniej jednak miejsca jest naprawdę wystarczająco na różne pomysły i koncepcje wykorzystania tej atrakcyjnej nieruchomości.

Cały teren jest ogrodzony – jest to ogrodzenie z siatki metalowej, rozciągniętej pomiędzy metalowymi słupkami. Od strony północnej - od linii kolejowej - ogrodzenie stanowią ekrany akustyczne.

Przeznaczenie terenu w MPZP to 5MNU – tereny zabudowy jednorodzinnej mieszkaniowej i usługowej, oraz ZZn – tereny zieleni nieurządzonej.

Niniejsze ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości nie stanowi „oferty handlowej” w myśl przepisów prawa (w tym przepisów wynikających z Kodeksu Cywilnego), i jest jedynie zachętą do zapoznania się z możliwością zakupu prezentowanej w nim nieruchomości. Wszelkie dane oraz informacje tutaj przedstawione mogą podlegać bieżącej aktualizacji.

Ta nieruchomość sprzedawana jest w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL, dlatego:
- zainteresowani szerszymi informacjami oraz wizją lokalną na żadnym etapie nie muszą podpisywać umowy o pośrednictwo;
- wizje lokalne (prezentacje) są możliwe w dni „wolne” / świąteczne;
- kupujący nie płaci dodatkowej prowizji;
- jeżeli również jesteś agentem nieruchomości, możemy sprzedawać ją wspólnie.

Jeżeli prezentowana nieruchomość wzbudziła Twoje zainteresowanie, skontaktuj się ze mną już teraz - porozmawiamy o szczegółach tej nieruchomości, o tym czego poszukujesz, jak również umówimy się na jej prezentację (wizję lokalną).

Pamiętaj, że PIOTR KOWAL PROPERTIES Group może kompleksowo przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości:
- sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej i pomoc w procedowaniu uzyskania kredytu hipotecznego;
- wycenę nieruchomości przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego;
- przygotowanie i złożenie do KOWR wniosku o zgodę na zbycie / nabycie nieruchomości rolnej (jeżeli takowy będzie wymagany);
- przygotowanie i złożenie podania do MSWiA o zgodę na nabycie nieruchomości przez cudzoziemca (jeżeli nie jesteś obywatelem Unii Europejskiej, lub wynika to z innych przepisów);
- zorganizowanie podpisania aktów notarialnych;
- ubezpieczenie nowo nabytej przez Ciebie nieruchomości;
- przeprowadzenie przekazania nieruchomości (wraz z przepisaniem mediów);
- zorganizowanie przeprowadzki i wywozu / utylizacji niepotrzebnych rzeczy z Twojej obecnej, czy tej nowo zakupionej nieruchomości.
PIOTR KOWAL PROPERTIES Group współpracuje również z architektami oraz projektantami wnętrz.

  • Sprzedaż tej nieruchomości w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL prowadzi:

    Piotr Kowal, Realtor®

    M. (+48) 737 448 221

    E. Piotr@PiotrKowal.pl