dlaczego ja

Pomagam ludziom sprzedawać i kupować nieruchomości.

Bardzo jest mi miło, że chcesz się dowiedzieć jeszcze więcej o mnie, i o mojej działalności. Jak już wiesz, jestem agentem nieruchomości. I tak, jak napisałem powyżej, pomagam sprzedawać, wynajmować i kupować nieruchomości - w tych kwestiach mogę pomóc również Tobie.

Na początek przedstawię trzy chyba najważniejsze cechy, które wyróżniają mnie, oraz moją działalność na tle większości osób zajmujących się sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości:

1. "Agent nieruchomości" to moja JEDYNA działalność zawodowa, dlatego CODZIENNIE przysłowiowe 24 godziny na dobę poświęcam wyłącznie pracy na rzecz moich Klientów – dlatego powierzając mi do sprzedaży lub wynajmu swoją nieruchomość masz pewność, że zainteresowani jej zakupem lub najmem otrzymają ode mnie informacje praktycznie zawsze, gdy do mnie zadzwonią - jak również na prezentację Twojej nieruchomości bez problemu umówię się z nimi w dzień "wolny od pracy", czy nawet "świąteczny".

2. Zawsze pracuję tylko i wyłącznie dla JEDNEJ strony transakcji - dlatego masz pewność, że gdy tylko zaczniemy naszą współpracę, będę:
- miał niezachwianą świadomość, czyje interesy reprezentuję;
- współpracował z każdym innym agentem nieruchomości, który będzie poszukiwał dla swojego klienta nieruchomości podobnej do sprzedawanej lub wynajmowanej przeze mnie (to zasadnicza kwestia dla osób sprzedających lub wynajmujących nieruchomości, związana z systemem reprezentowania przeze mnie wyłącznie jednej strony transakcji).

3. Osoby kupujące lub najmujące nieruchomości z mojej listy ofert od samego początku bardzo cenią sobie współpracę ze mną, i darzą mnie ZAUFANIEM jako profesjonalistę, gdyż:
- z odpowiednio i starannie przygotowanych przeze mnie ofert mogą się bardzo dużo dowiedzieć o sprzedawanej nieruchomości, co przekłada się na przeprowadzanie prezentacji wyłącznie osobom naprawdę zainteresowanym zakupem danej nieruchomości, a to z kolei oszczędza czas moich Klientów (czyli stron sprzedających);
- jestem dla nich dostępny telefonicznie i mailowo praktycznie "nonstop" - działam przez 365 dni w roku, codziennie do późnych godzin wieczornych, i zazwyczaj w każdej chwili wyczerpująco odpowiadam na ich pytania;
- pomimo tego, że często pomagam im w różnych kwestiach związanych z zakupem lub najmem "mojej" nieruchomości, nie płacą mi one dodatkowej prowizji (to ponownie kwestia reprezentowania wyłącznie jednej strony transakcji, która również ma duży wpływ na osiągane przeze mnie ceny transakcyjne).

Z czteroletnią przerwą, w której, trochę tak dla odmiany, trochę dla zdobycia nowych doświadczeń współpracy z ludźmi, małymi i dużymi firmami, oraz samorządami, trochę dla "przewietrzenia umysłu", zajmowałem się organizacją rajdów oraz wyścigów samochodowych - na rynku nieruchomości działam od 2004 roku. W tym czasie byłem agentem w kilku krakowskich biurach pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, gdzie zbierałem doświadczenia w tej branży, zarówno te pozytywne, jak i te negatywne.

Mając głowę zawsze pełną nowych pomysłów, odwagę do podejmowania nieszablonowych działań oraz wprowadzania w życie nowych rozwiązań, będąc upartym w swoich dążeniach, w pewnym momencie odważnie postanowiłem "pójść własną drogą", czego efektem jest obecna na rynku od 2020 roku marka PIOTR KOWAL PROPERTIES - marka, w której Klient jest Partnerem.

Udało mi się też znaleźć biznesowego Partnera - MBDG Nieruchomości - z którym "nadajemy na tych samych falach", i z którym mogę, w myśl zasad "Kaizen", jako agent nieruchomości doskonalić się w oparciu o swoją intuicję i dotychczasowe doświadczenie, oraz ciągłe podpatrywanie, jak działają w tej branży najlepsi na Świecie.

Biuro Nieruchomości - Kraków, Małopolska.

Dzięki współpracy z MBDG Nieruchomości, oprócz wszystkich naszych stron i profili internetowych, moje oferty trafiają na wszystkie najważniejsze portale ogłoszeniowe oraz social media: Nieruchomosci-Online.pl, Otodom.pl, Morizon.pl, Domiporta.pl, Oferty.net, Gratka.pl, KRN.pl, Instagram, YouTube, Facebook, Sprzedajemy.pl, Lento.pl, Szybko.pl, Adresowo.pl, Sprzedawacz.pl, Allegro.pl, OLX.pl, Gethome.pl, Biznesoferty.pl, Okolica.pl, oraz automatycznie do wielu serwisów partnerskich tych portali - za moim jednym "klik" oferta Twojej nieruchomości pojawi się na kilkudziesięciu portalach rynku nieruchomości. Wybrane oferty zamieszczam również w kilku globalnych aplikacjach z ofertami nieruchomości.

Korzystam także z MLS (Multiple Listing System, w Polsce zwany Systemem Wielokrotnego Oferowania lub Systemem Wymiany Ofert), prowadzonego przez WSPON - jest to największa w Polsce sieć współpracy pośredników w obrocie nieruchomościami.

Cały czas rozwijam sieć swoich kontaktów, zarówno z innymi agentami nieruchomości, z zawodowymi inwestorami rynku nieruchomości, jak również z osobami potencjalnie mogącymi chcieć ulokować swój kapitał na rynku nieruchomości.

Od wielu lat współpracuję z rzeczoznawcą nieruchomości:

Wycena firm, przedsiębiorstw, spółek.

Współpraca ta pomaga mi w określaniu realnych wartości sprzedawanych lub kupowanych za moim pośrednictwem nieruchomości, a co za tym idzie w ustalaniu ich cen ofertowych czy transakcyjnych.

Posiadam licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości - numer tej licencji to 28384. Jestem również członkiem Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Moją siedzibą jest Kraków, głównym terenem działania Małopolska oraz Śląsk. Przy sprzedaży lub wynajmie dużych nieruchomości komercyjnych (przemysłowych), oraz w segmencie nieruchomości luksusowych (luxury real estate) działam na terenie całej Polski.

Podsumowując wszystko powyższe: zawodowe skupienie się tylko na sprzedawaniu i wynajmowaniu nieruchomości, ciągłe poszerzanie swojej wiedzy, odpowiednie przygotowywanie i przedstawianie ofert, życzliwa, empatyczna obsługa praktycznie codziennie przez 24 godziny na dobę osób zainteresowanych zakupem lub najmem "moich" nieruchomości, jak i różne niestandardowe pomysły oraz responsywność w kontaktach interpersonalnych, pozwalają mi osiągać dla moich Klientów ponadprzeciętne wyniki - dlatego jeżeli szukasz skutecznego agenta nieruchomości, skontaktuj się ze mną już teraz.

Śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze - bo w PIOTR KOWAL PROPERTIES mamy obsesję na punkcie nieruchomości, i dlatego pracujemy 24/365!

Piotr Kowal
skuteczny agent nieruchomości
(Kraków - Myślenice - Wieliczka - Dobczyce - Niepołomice - Wadowice - Katowice - Tarnów - Nowy Sącz - Bielsko Biała)

M. (+48) 737 448 221
(również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk)
E. piotr(at)piotrkowal.pl