Piotr Kowal - Twój agent nieruchomości

Pomagam ludziom sprzedawać i kupować nieruchomości.

Jest mi bardzo miło powitać Cię na mojej stronie internetowej. Jestem pośrednikiem (agentem) nieruchomości, i tak jak napisałem powyżej, pomagam sprzedawać, wynajmować i kupować nieruchomości - i Tobie również mogę pomóc, dlatego:

- jeżeli chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość, i szukasz skutecznego agenta, zadzwoń do mnie teraz - porozmawiamy o tym, a przy okazji powiem, dlaczego to ja powinienem zająć się tym zadaniem, oraz reprezentować Twoje interesy;

- jeżeli chcesz kupić nieruchomość, zadzwoń do mnie, opowiedz mi o swoich potrzebach, ewentualnie planach - a ja skontaktuję się z Tobą, gdy znajdę nieruchomość im odpowiadającą.

Moją siedzibą jest Kraków, głównym terenem działania Małopolska oraz Śląsk. Przy sprzedaży lub wynajmie dużych nieruchomości komercyjnych (przemysłowych), oraz w segmencie nieruchomości luksusowych (luxury real estate) działam na terenie całej Polski.

Śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze - działam przysłowiowe 24/365. Jeżeli akurat nie odbiorę, to na pewno oddzwonię do Ciebie. Możesz również napisać do mnie e-mail - na pewno odpiszę.

Piotr Kowal
Twój agent nieruchomości
licencja nr 28384 Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości;
CEO PIOTR KOWAL PROPERTIES
partner / agencja: MBDG Nieruchomości Kraków;
członek Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami;

M. (+48) 737 448 221
E. piotr(at)piotrkowal.pl

Dlaczego ja

Jest mi bardzo miło, że chcesz się dowiedzieć więcej o mnie, i o mojej działalności. Jak już wiesz, jestem agentem nieruchomości. I tak, jak napisałem powyżej, pomagam sprzedawać, wynajmować i kupować nieruchomości - w tych kwestiach mogę pomóc również Tobie. Na początek przedstawię trzy chyba najważniejsze cechy, które wyróżniają mnie...  czytaj całość.

Sztuka wyboru agenta

Skoro czytasz ten tekst, to zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób sprzedający lub kupujący nieruchomości, szczególnie te o naprawdę dużej wartości, powinni dokonywać wyboru najlepszego agenta do obsługi tego procesu? W poniższym tekście postaram się wskazać... czytaj całość.