Piotr Kowal - Twój agent nieruchomości

pomagam ludziom sprzedawać i kupować nieruchomości.

Jest mi bardzo miło powitać Cię na mojej stronie internetowej. Jestem pośrednikiem w obrocie nieruchomościami (potocznie nazywanym również agentem nieruchomości), i tak jak napisałem powyżej, pomagam sprzedawać, wynajmować i kupować nieruchomości - i Tobie również mogę pomóc, dlatego:

- jeżeli chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość, i szukasz skutecznego agenta, zadzwoń do mnie teraz - porozmawiamy o tym, a przy okazji powiem, dlaczego to ja powinienem zająć się tym zadaniem, oraz reprezentować Twoje interesy;

- jeżeli chcesz kupić nieruchomość, zadzwoń do mnie, opowiedz mi o swoich potrzebach, ewentualnie planach - a ja skontaktuję się z Tobą, gdy znajdę nieruchomość im odpowiadającą.

Moim ulubionym segmentem rynku są "domy i rezydencje", niemniej jednak bardzo chętnie podejmuję się również zleceń sprzedaży i wynajmu mieszkań, działek, obiektów handlowych, magazynowych czy przemysłowych (tych ostatnich jako sprzedaż stricte nieruchomości, lub jako sprzedaż całej firmy, zorganizowanego biznesu).

Moją siedzibą jest Kraków, głównym terenem działania Małopolska oraz Śląsk. Przy sprzedaży lub wynajmie dużych nieruchomości komercyjnych (przemysłowych), oraz w segmencie nieruchomości luksusowych (luxury real estate) działam na terenie całej Polski.

Śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze - działam przysłowiowe 24/365. Jeżeli akurat nie odbiorę, to na pewno oddzwonię do Ciebie. Możesz również napisać do mnie e-mail - na pewno odpiszę.

Piotr Kowal, REALTOR®
Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, Business Broker.
Licencja nr 28384 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości..
Członek Bielsko - Częstochowsko - Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
Członek National Association of REALTORS® z siedzibą w Chicago, IL
CEO PIOTR KOWAL PROPERTIES GROUP (Kraków)
Partner / Agencja: MBDG Nieruchomości Sp. z o.o.
Biuro: PL 31-232 Kraków, ul. Szafirowa 8.

M. (+48) 737 448 221
E. piotr(at)piotrkowal.pl

 

Dlaczego ja

Jest mi bardzo miło, że chcesz się dowiedzieć więcej o mnie, i o mojej działalności. Jak już wiesz, jestem agentem nieruchomości. I tak, jak napisałem powyżej, pomagam sprzedawać, wynajmować i kupować nieruchomości - w tych kwestiach mogę pomóc również Tobie. Na początek przedstawię trzy chyba najważniejsze cechy, które wyróżniają mnie...  czytaj całość.

Sztuka wyboru agenta

Skoro czytasz ten tekst, to zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób sprzedający lub kupujący nieruchomości, szczególnie te o naprawdę dużej wartości, powinni dokonywać wyboru najlepszego agenta do obsługi tego procesu? W poniższym tekście postaram się wskazać... czytaj całość.