Kocmyrzów-Luborzyca

Gmina graniczy od północnego wschodu z Krakowem. Jej siedzibą jest miejscowość Luborzyca, ale w skład wchodzi aż 25 sołectw, w tym Kocmyrzów, Głęboka. Maciejowice i Sulechów.

Obecnie Gminę zamieszkuje około 16 tysięcy osób. Położona jest ona na Wyżynie Miechowskiej i Płaskowyżu Proszowickim. Główną funkcją Gminy jest rolnictwo i jego obsługa. Na mieszkańców i turystów czeka wiele terenów zielonych, oraz inne atrakcje, takie jak tor gokartowy w Sulechowie, lub hodowla jeleni, kucyków i kóz.

Gmina jest świetnie skomunikowana, ponieważ jest obsługiwana przez autobusy MPK Kraków, Koleje Małopolskie, oraz drogę wojewódzką do Krakowa.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Kocmyrzowie-Luborzycy, Igołomi, Proszowicach lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Kocmyrzowa-Luborzycy, Igołomi, Proszowic lub okolic? Skontaktuj się z PIOTR KOWAL PROPERTIES za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, aby współpracować ze skutecznym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie.