Agencja Nieruchomości Kraków - Śródmieście

Najmniejsza dzielnica Krakowa, położona w samym jego centrum. Zdecydowanie najbardziej tętniąca życiem. Jest to dzielnica mieszkalno-turystyczna. Przeważają w niej kamienice. Wszystkie ikonicznie dla Krakowa zabytki znajdują się właśnie w tej dzielnicy. Rynek Główny, Kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel – to tylko część z zabytków codziennie odwiedzanych przez turystów.

Mieszkańcy mogą odpocząć korzystając z Bulwarów Wiślanych oraz Plant. Dzielnica jest również centrum handlu w mieście. Na jej terenie znajduje się w niej m. in. Galeria Kazimierz.

Skomunikowanie tej części miasta jest na najwyższym poziomie. Licznie tramwaje i autobusy pozwalają sprawnie dotrzeć w każde miejsce.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Krakowie - Śródmieściu lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Krakowa - Śródmieścia lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.