Agencja Nieruchomości Łącko

Gmina położona około 80 km na południe od Krakowa, niedaleko Nowego Sącza. Północna część gminy należy do Beskidu Wyspowego, a południowa do Beskidu Sądeckiego. Gmina podzielona jest przez rzekę Dunajec. Obejmuje ona 16 wsi w tym niewielką wieś Łącko, która jest siedzibą gminy.

Charakterystycznym elementem krajobrazu są najstarsze w województwie sady. Gmina Łącko jest idealnym miejscem do zamieszkania przez osoby ceniące sobie ciszę i spokój, pragnących odpocząć na łonie natury. Pomagają w tym liczne szlaki górskie oraz łąki. Mieszkańcy mogą próbować też szczęścia w łowieniu ryb. Latem można korzystać z hali sportowej i kajakarstwa, a zimą można próbować swoich sił w narciarstwie.

Gmina jest położona blisko DK28 i DK87. Produkowane są tu tradycyjne Jabłka Łęckie oraz Śliwowica Łęcka.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Łącku lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Łącka lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.