Agencja Nieruchomości Łapanów

Mała gmina położona około 50 km na południowy wschód od Krakowa. Jej siedzibą jest wieś Łapanów, o ludności niecałego tysiąca osób. Gmina położona jest w obrębie Pogórza Karpackiego. Przepiękne okolice i niepowtarzalne krajobrazy doskonale nadają się na wycieczki piesze oraz rowerowe, sprzyja temu liczna sieć szlaków turystycznych. Na zainteresowanych czekają zabytki sakralne i świeckie, pomniki martyrologii, cmentarze wojskowe oraz kapliczki i krzyże przydrożne.

Jedną z najważniejszych atrakcji jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Zalew”, gdzie mieszkańcy mogą spędzać czas na strzeżonym kąpielisku, zjeżdżalniach, kajakach, rowerkach wodnych. Znajduje się tam również kompleks sportowy z boiskami do różnych sportów zespołowych, kortami tenisowymi oraz bieżnią lekkoatletyczną.

Atutem gminy jest dogodne położenie w stosunku do dużych aglomeracji miejskich. Gmina stanowi jeden z obszarów o dominującej funkcji rolniczej.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Bochni, Łapanowie lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Bochni, Łapanowa lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.