Agencja Nieruchomości Liszki

Gmina jest położona w południowej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Od wschodu graniczy z Krakowem. Jej siedzibą jest wieś Liszki, a w jej skład wchodzą miejscowości Budzyń, Cholerzyn, Chrosna, Czułów, Jeziorzany, Kaszów, Kryspinów, Mników, Morawica, Piekary, Rączna, Ściejowice.

Gmina zamieszkiwana jest przez 17 tysięcy osób. Przez środek Gminy przepływa rzeka Sanka i tworzy zapadlisko Cholerzyńskie. Mieszkańcy mogą wypoczywać nad Zalewem Budzyńskim. Warto tutaj odwiedzić liczne rezerwaty przyrody, takie jak Dolina Mnikowska lub Zimny Dół.

Ponadto w Gminie znajduje się wiele zabytków, na przykład Pałac w Piekarach, lub liczne kapliczki.

Gminę obsługują autobusy MPK Kraków oraz Autostrada A4, co pozwala na łatwą komunikacje.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Liszkach, Czernichowie, Kryspinowie lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Liszek, Czernichowa, Kryspinowa lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.