Agencja Nieruchomości Michałowice

Gmina położona około 10 km na północ od Krakowa. Jej siedzibą jest 3-tysięczna wieś Michałowice. W skład gminy wchodzi 19 miejscowości. Leży na pograniczu Wyżyny Miechowskiej i Krakowsko-Częstochowskiej, w szerokiej dolinie Dłubni. Duża część obszaru leży na granicach Dłubniańskiego Parku Krajobrazowego oraz Parku Krajobrazowego „Dolinki Krakowskie”. Na mieszkańców czeka niezliczona ilość szlaków turystycznych i tras pieszo-rowerowych.

Fani jeździectwa znajdą tutaj Klub Jazdy Konnej „Szary”. Kino za Rogiem w Michałowicach pozwoli na miłe spędzanie czasu, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na fanów zwiedzania zabytków czeka wiele starych dworów oraz kościołów.

Gminę obsługują autobusy MPK, oraz przecina ją DK7, która pozwala na komfortowy dojazd do centrum Krakowa. W niedalekiej odległości od gminy budowana jest droga ekspresowa S52. Swoją siedzibę ma tutaj m.in. firma PPHU PANEK.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Michałowicach lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Michałowic lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.