Agencja Nieruchomości Pcim

Gmina położona jest około 40 km na południe od Krakowa. Zamieszkuje ją około 10 tysięcy osób. W jej skład wchodzą 3 wsie: Stróża, Trzebunia oraz jej siedziba – Pcim. Gmina leży między terenami górskimi i przecina ją rzeka Raba. Daję to możliwość aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Mieszkańcy mogą korzystać z tras rowerowo-pieszych oraz licznych szlaków PTTK. Aktywni sportowo mogą skorzystać z ośrodka sportowo-rekreacyjnego KS Pcimianka oraz hali sportowej w Stróży.

Gmina jest idealna dla osób ceniących sobie ciszę i spokój.

Przez gminę przebiega droga ekspresowa S7 pozwalająca na szybki transport do wielkich aglomeracji miejskich. Swoją siedzibę ma tutaj m.in. firma Bzomex.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Pcimiu, Stróży, Tokarni lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Pcimia, Stróży, Tokarni lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.