Agencja Nieruchomości Rabka-Zdrój

Gmina położona około 60 km na południe od Krakowa. W jej skład wchodzi jej siedziba – Rabka-Zdrój oraz Chabówka, Rdzawka, Ponice. Gmina położona jest w malowniczej kotlinie, które tworzą wpadające do rzeki Raby potoki Poniczanka i Słonka, u podnóża Gorców i Beskidu Wyspowego. Główną funkcją gminy jest uzdrowisko w Parku Zdrojowym. Oprócz pięknej przyrody park oferuje wiele urządzeń sportowych oraz place zabaw dla dzieci.

Położenie u podnóża Gorców i Beskidu Wyspowego, sprawia że jest to idealne miejsce do wycieczek górskich, a w jego okolicy przebiega wiele szlaków turystycznych, Nordic Walking, skate park oraz basen. Zimą mieszkańcy mogą liczyć na doskonale przygotowane stoki do narciarstwa. Ponadto w gminie można skorzystać z Parku Rozrywki Rabkoland, gdzie na odwiedzających czekają karuzele, gokarty, kolejka górska, koło młyńskie i wiele innych atrakcji.

Bliskość drogi ekspresowej S7 oraz DK28 zapewnia szybki i wygodny sposób przedostania się w kierunku innych miast.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Rabce-Zdroju lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Rabki-Zdroju lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.