Agencja Nieruchomości Raciechowice

Gmina położona około 30 km na południowy-wschód od Krakowa. Zamieszkuje ją obecnie około 6500 osób z czego niecały tysiąc w jej siedzibie – Raciechowicach. Poza tym w skład gminy wchodzi 15 miejscowości. Leży na pograniczu Pogórza Wielickiego i Beskidu Wyspowego. W gminie znajduje się wiele kilometrów szlaków turystycznych. Zaledwie 5% powierzchni gminy jest zurbanizowane i zabudowane, dzięki czemu osoby kochające naturę będą czuły się jak ryba w wodzie.

W gminie znajduje się wiele ciekawych dworów i kościołów, które można zwiedzić. Kluczowy sektor dla gospodarki gminy to rolnictwo. Gmina jest stosunkowo dobrze skomunikowana, dzięki swojemu położeniu niedaleko Dobczyc, Myślenic, oraz Krakowa.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Dobczycach, Raciechowicach lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Dobczyc, Raciechowic lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.