Agencja Nieruchomości Słomniki

Gmina jest położona około 30 km na północ od Krakowa. W jej skład wchodzi 5-tysięczne miasto Słomniki, oraz 24 mniejsze miejscowości. Na mieszkańców czeka wiele kilometrów tras pieszo-rowerowych i szlaków turystycznych. Na przykład na terenie kompleksu leśnego Polanowice-Goszcza mieszkańcy mogą korzystać ze szlaków Nordic Walking. Przez gminę przebiega Droga św. Jakuba. Miłośnicy rekreacji chętnie skierują swoje oczy w kierunku stawu w Januszowicach. Mieszkańcy znajdą tam kąpielisko, wypożyczalnie sprzętu pływackiego, plażę, molo, grill, plac zabaw i punkt obserwacyjny na malowniczej wysepce. W Słomnikach można skorzystać z nowoczesnego skateparku oraz siłowni zewnętrznej.

Gmina jest świetnie skomunikowana. Leży przy głównych trasach komunikacyjnych m.in. Kraków – Warszawa. Przebiega przez nią droga ekspresowa S7, DK7 oraz trasa kolejowa.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Słomnikach lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Słomnik lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.