Agencja Nieruchomości Tokarnia

Gmina położona około 50 km na południe od Krakowa. W jej skład wchodzi wieś Tokarnia (siedziba), oraz miejscowości Bogdanówka, Krzczonów, Skomielna Czarna, Więciórka i Zawadka. Gmina leży na styku Beskidu Wyspowego i Beskidu Makowego w dolinie potoku Krzczonówka. Malownicze tereny górskie stanowi ciekawy teren turystyczno-rekreacyjny, dzięki licznym szlakom pieszo-rowerowym.

Na terenie gminy działa Akademia Piłkarska Football Academy. Warto zwiedzić wiele ciekawych zabytków takich jak Plac im. Mieczysława Targowskiego, oraz wiele zabytkowych kościołów i kapliczek.

Życie w gminie jest wyjątkowo ciche i spokojne. Poprzez położenie w Krakowskim Obszarze Metropolitalnym i dobrą komunikację z aglomeracją krakowską stanowi atrakcyjne miejsce dla nowego osadnictwa.

W gminie swoje siedziby mają firmy zajmujące się głównie obróbką drewna.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Tokarni, Pcimiu, Osieku, Łętowni, lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Tokarni, Pcimia, Łętowni, Osieku lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.