Agencja Nieruchomości Wieliczka

Gmina graniczy z Krakowem od jego południowego wschodu. Jej populacja wynosi niecałe 60 tysięcy osób, z czego 25 tysięcy mieszka w siedzibie – mieście Wieliczce. W skład gminy, poza miastem Wieliczka, wchodzi 29 miejscowości. Gmina leży w dorzeczu rzeki Raby, Wilgi i Sarafy.

Na aktywnych mieszkańców czeka wiele kilometrów szlaków turystycznych. Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne pozwoli sportowcom na poprawianie swoich umiejętności w sportach zarówno zespołowych jak i indywidualnych. Zimą można skorzystać ze stoku narciarskiego „Podstolice”. Rodziny z dziećmi mogą wybrać się do parku zwierząt Animal Island lub do parku linowego Xtreme Park.

Gmina jest świetnie skomunikowana. Przez miasto przebiega DK94, w pobliżu znajduje się autostrada A4, oraz droga ekspresowa S7. Gmina jest obsługiwana przez dużą ilość autobusów MPK Kraków.

W Solnym Mieście siedziby zakłada coraz więcej firm, w związku z czym powstaje druga Wielicka Strefa Aktywności Gospodarczej, zlokalizowana w Węgrzcach Wielkich.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Wieliczce lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Wieliczki lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.