Agencja Nieruchomości Wieliczka

Gmina graniczy z Krakowem od jego południowego wschodu. Jej populacja wynosi niecałe 60 tysięcy osób, z czego 25 tysięcy mieszka w siedzibie – mieście Wieliczce. W skład gminy, poza miastem Wieliczka, wchodzi 29 miejscowości. Gmina leży w dorzeczu rzeki Raby, Wilgi i Sarafy.

Na aktywnych mieszkańców czeka wiele kilometrów szlaków turystycznych. Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne pozwoli sportowcom na poprawianie swoich umiejętności w sportach zarówno zespołowych jak i indywidualnych. Zimą można skorzystać ze stoku narciarskiego „Podstolice”. Rodziny z dziećmi mogą wybrać się do parku zwierząt Animal Island lub do parku linowego Xtreme Park.

Gmina jest świetnie skomunikowana. Przez miasto przebiega DK94, w pobliżu znajduje się autostrada A4, oraz droga ekspresowa S7. Gmina jest obsługiwana przez dużą ilość autobusów MPK Kraków.

W Solnym Mieście siedziby zakłada coraz więcej firm, w związku z czym powstaje druga Wielicka Strefa Aktywności Gospodarczej, zlokalizowana w Węgrzcach Wielkich.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Wieliczce lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Wieliczki lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.

Cookies są wyłączone
włącz je przyciskiem na dole strony, jeśli chcesz obejrzeć film o tej nieruchomości!