Agencja Nieruchomości Wielka Wieś - Zielonki

Gmina graniczy z Krakowem od jego północno-zachodniej części. Leży na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jej siedzibą jest wieś Szyce, a w skład wchodzą też Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka, Prądnik Korzkiewski, Tomaszowice, Wielka Wieś, Wierzchowie.

Malowniczy krajobraz gminy to zasługa Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie, oraz Ojcowskiego Parku Narodowego. Liczne trasy rowerowe, szlaki turystyczne głębokie wąwozy, krasowe źródła, jaskinie i punkty widokowe pozwolą mieszkańcom na spędzenie czasu na łonie natury. Aktywni mają do dyspozycji wiele skał do wspinaczki, boiska i hale sportowe, korty tenisowe i szkółkę jeździecką.

Gmina jest świetnie skomunikowana dzięki dostępności DK94, drogi ekspresowej S52 i autobusom MPK Kraków.

Swoje siedziby mają tutaj m.in. firmy takie jak Yellow Korner, DB Schenker oraz Bonito.pl.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Wielkiej Wsi, Jerzmanowicach, Zielonkach lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Wielkiej Wsi, Jerzmanowic, Zielonek lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.