Agencja Nieruchomości Wiśniowa

Niewielka gmina położona około 40 km na południe od Krakowa. W jej skład oprócz siedziby – 2-tysięczniej miejscowości Wiśniowa, wchodzą wsie: Jaszczurowa, Jazowa, Kalembina, Kozłówek, Kożuchów, Markuszkowa, Niewodna, Oparówka, Pstrągówka, Różanka, Szufnarowa, Tułkowice.

Gmina położona jest na Pogórzu Środkowo-Beskidzkim oraz w dolinie rzeki Wisłok w obrębie Strzyżewskiego Parku Krajobrazowego. Takie położenie sprzyja wielu kilometrom tras pieszo-rowerowych oraz szlakom turystycznym. Ciekawą aktywnością do jest również kajakarstwo. Działalność kulturalną prowadzi Ośrodek Kultury i Wiśniowej oraz Gminna Biblioteka Publiczna. Na terenie gminy aktywnie działają 3 kluby sportowe, oraz stowarzyszenie „Aktiv Pro”, które zachęcają mieszkańców do poprawiania formy fizycznej.

Gmina jest dobrze skomunikowana, dzięki bliskiej dostępności DK28 i drogi ekspresowej S7.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Wiśniowej lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Wiśniowej lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.