Konary, gm. Mogilany

Cena ofertowa: 5.999.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Duży Dom Mieszkalny + Budynek Komercyjny
Łączna Powierzchnia Budynków: 760 m2
Powierzchnia Działki: 19,5 ara


Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości:
- możliwość wykorzystania na cele mieszkaniowe oraz / lub komercyjne;
- bardzo solidne wykonanie budynków;
- możliwość użytkowania nieruchomości bez ponoszenia dodatkowych nakładów.

Przekazanie Nabywcy: 3-4 miesiące po zakupie.


Cookies są wyłączone
włącz je przyciskiem na dole strony, jeśli chcesz obejrzeć film o tej nieruchomości!

zobacz wszystkie zdjęcia
Detale i opis prezentowanej nieruchomości:
lokalizacjaKonary, gm. Mogilany
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejpubliczna
powierzchnia działki19,5 ara
kształt działkinieregularny, o maksymalnych wymiarach około 50 oraz 65 metrów
ukształtowanie terenulekko pochyła
ogrodzeniesiatka metalowa powlekana, brama wjazdowa automatyczna, metalowa (elementy kute)
powierzchnia budynku mieszkalnego360 m2
powierzchnia budynku komercyjnego400 m2
rok zakończenia budowy1994
stan budynkudobry
ocieplenie budynkutak
pokrycie dachublacha ocynk 0,9 mm
stanowiska w garażu5
liczba łazienek2
typ okienPCV, firmy Okno-Plast, wymienione w 2004 roku
energia elektrycznatak
"siła"tak
wodawodociąg gminny oraz własne ujęcie
woda ciepłabudynek mieszkalny – piec gazowy z zasobnikiem 300l, budynek produkcyjny – podgrzewana elektryczne
gaztak
kanalizacjapodłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków
ogrzewaniebudynek mieszkalny – gazowe, dwa kominki (w tym jeden z płaszczem wodnym); budynek produkcyjny - gazowe
internetświatłowód
cena ofertowa:5.999.000,00 PLN
prowizja od strony kupującejbrak
przekazanie nabywcy3-4 miesiące po zakupieSzukasz idealnego miejsca do zamieszkania i do prowadzenia biznesu? Nieruchomości świetnie zlokalizowanej, blisko dużego miasta, dobrze z nim skomunikowanej, a zarazem zapewniającą ciszę świeże powietrze? Zamykasz oczy, i wyobrażasz sobie wieczorne popijanie drinka na dużej, przeszklonej, w zimie ciepłej werandzie, oglądanie rozgwieżdżonego nieba, a później zasypianie przy palącym się kominku - jednym z dwóch, które mogą być do Twojej dyspozycji w tym domu? A do pracy – którą na pewno bardzo lubisz, i sprawia Ci ona satysfakcję – chcesz mieć 30 sekund? To naprawdę idealnie, że tutaj jesteś - ta atrakcyjnie zlokalizowana, dobrze zagospodarowana, zapewniająca dużą prywatność nieruchomość na pewno spełni Twoje wymagania, i zapewni wystarczającą ilością miejsca na realizację Twoich planów!

Prezentowana nieruchomość składa się z działki o powierzchni 19,5 ara, oraz dwóch budynków – mieszkalnego, o powierzchni 360 m2, oraz produkcyjnego, o powierzchni 400 m2.

Działka ma kształt nieregularnego wieloboku, o wymiarach w najszerszym i najdłuższym miejscu, odpowiednio około 50 oraz około 65 metrów. Cały teren jest ogrodzony siatką metalową i zagospodarowany. Oprócz budynków znajdują się na nim drzewa, ozdobne krzewy, podjazd z miejscami parkingowymi i chodniczki wykonane z kostki betonowej. Brama wjazdowa metalowa, z elementów kutych, sterowana automatycznie.

Budynek mieszkalny jest trzykondygnacyjny, zbudowany w tradycyjnej technologii, i wykonany bardzo solidnie, z solidnych materiałów: betonowe ławy, ściany murowane z podwójnie układanych pustaków „max” , przedzielonych styropianem, ocieplony z zewnątrz styropianem o grubości 8 cm. Wszystkie stropy są żelbetowe, pokrycie dachu stanowi ocynkowana blacha o grubości aż 0,9 mm! Wszystkie okna w budynku są wymienione w 2004 roku na okna firmy Okno-Plast, PCV. Schody wewnętrzne o konstrukcji żelbetowej, instalacja elektryczna wykonana z przewodów miedzianych, w peszlach. Ogrzewanie podłogowe kuchni oraz w łazience podłogowe.

Na najniższej kondygnacji znajdują się następujące pomieszczenia: hol, duża łazienka, kuchnia, kotłownia, dwa pomieszczenia o funkcji gospodarczej. Na kondygnacji środkowej mamy hol, funkcjonalną kuchnię ze spiżarnią, jadalnię, duży salon, pokój do przyjęć, pomieszczenie siłowni, oraz przestronną, przeszkloną werandę, z dużym, stylowym piecem chlebowym. Na najwyższej kondygnacji mamy kolejny salon, trzy przestronne sypialnie, łazienkę oraz osobne WC. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie, wszystko jest starannie wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości, dobrze dobranych kolorystycznie, i nadających temu domowi bardzo przyjemny klimat, sprzyjający wyciszeniu umysłów i odpoczynkowi jego domowników.

Budynek produkcyjny jest również trzykondygnacyjny. Zbudowany w technologii mieszanej: pustak betonowy + siatka, elementy metalowe, płyty OSB z wewnętrznym ociepleniem. Na najniższej kondygnacji znajduje się pięciostanowiskowy garaż, z trzema bramami wjazdowymi. Na kondygnacji najwyższej znajdują się pomieszczenia biurowe dla prowadzonej w nim działalności gospodarczej. Poziom środkowy to hale produkcyjne, pomieszczenia magazynowe, oraz pomieszczenia socjalne dla pracowników. Budynek funkcjonalny, z dobrym dostępem logistycznym, z różnymi możliwościami aranżacji jego pomieszczeń – nadaje się zarówno na działalność produkcyjną, jak i na usługową czy w zakresie handlu hurtowego/wysyłkowego.

Media: energia elektryczna (w tym „siła), podłączenie do wodociągu gminnego oraz dodatkowo własne ujęcie wody, gaz. Kanalizacja: podłączenie do kanalizacji gminnej, oraz zbiorniki szczelne, osobne dla każdego z budynków. Ogrzewanie obu budynków gazowe, w budynku mieszkalnym dodatkowo dwa kominki, w tym jeden z płaszczem wodnym. Oba budynki posiadają klimatyzację, instalacje alarmowe, monitoring, światłowodowy Internet. Woda ciepła w budynku mieszkalnym z pieca gazowego (+ zasobnik o pojemności 300l), w budynku produkcyjnym podgrzewana elektrycznie.

Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Odległość do wjazdu na drogę S7 („zakopiankę”) około 1,5 km.

Tą nieruchomość, z jej atrakcyjną lokalizacją, świetnym dostępem komunikacyjnym, sporymi powierzchniami budynków, rozkładem ich pomieszczeń, zielenią zapewniającą dużą prywatność, możesz śmiało potraktować jako świetne miejsce do spokojnego zamieszkania z rodziną, i równocześnie do skutecznego prowadzenia własnego biznesu.

Niniejsze ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości nie stanowi „oferty handlowej” w myśl przepisów prawa (w tym przepisów wynikających z Kodeksu Cywilnego), i jest jedynie zachętą do zapoznania się z możliwością zakupu prezentowanej w nim nieruchomości. Wszelkie dane oraz informacje tutaj przedstawione mogą podlegać bieżącej aktualizacji.

Ta nieruchomość sprzedawana jest w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL, dlatego:
- zainteresowani szerszymi informacjami oraz wizją lokalną na żadnym etapie nie muszą podpisywać umowy o pośrednictwo;
- wizje lokalne (prezentacje) są możliwe w dni „wolne” / świąteczne;
- kupujący nie płaci dodatkowej prowizji;
- jeżeli również jesteś agentem nieruchomości, możemy sprzedawać ją wspólnie.

Jeżeli prezentowana nieruchomość wzbudziła Twoje zainteresowanie, skontaktuj się ze mną już teraz - porozmawiamy o szczegółach tej nieruchomości, o tym czego poszukujesz, jak również umówimy się na jej prezentację (wizję lokalną).

Pamiętaj, że PIOTR KOWAL PROPERTIES Group może kompleksowo przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości:
- sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej i pomoc w procedowaniu uzyskania kredytu hipotecznego;
- wycenę nieruchomości przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego;
- przygotowanie i złożenie do KOWR wniosku o zgodę na zbycie / nabycie nieruchomości rolnej (jeżeli takowy będzie wymagany);
- przygotowanie i złożenie podania do MSWiA o zgodę na nabycie nieruchomości przez cudzoziemca (jeżeli nie jesteś obywatelem Unii Europejskiej, lub wynika to z innych przepisów);
- zorganizowanie podpisania aktów notarialnych;
- ubezpieczenie nowo nabytej przez Ciebie nieruchomości;
- przeprowadzenie przekazania nieruchomości (wraz z przepisaniem mediów);
- zorganizowanie przeprowadzki i wywozu / utylizacji niepotrzebnych rzeczy z Twojej obecnej, czy tej nowo zakupionej nieruchomości.
PIOTR KOWAL PROPERTIES Group współpracuje również z architektami oraz projektantami wnętrz.

  • Sprzedaż tej nieruchomości w systemie EXCLUSIVE by PIOTR KOWAL prowadzi:

    Piotr Kowal, Realtor®

    M. (+48) 737 448 221

    E. Piotr@PiotrKowal.pl