Andrychów

Gmina Andrychów jest położona około 60 km na południowy zachód od Krakowa, na granicy Podgórza Śląskiego i Beskidu Małego. W skład gminy wchodzi blisko 20-tysięczne miasto Andrychów, oraz siedem mniejszych miejscowości: Brzezinka, Inwałd, Roczyny, Rzyki, Sułkowice, Targanice i Zagórnik.

Gmina jest idealnym miejscem dla osób kochających aktywność na świeżym powietrzu. Poza licznymi szlakami pieszo-rowerowymi, chętni mogą skorzystać z kompleksu Czarny Groń, który oferuje stację narciarską, wyciągi zaczepowe, lub wspinaczkę po skałach na terenie Beskidu Małego.

Na terenie gminy znajduje się również odkryty basen kąpielowy, ale w zimie można skorzystać również z zamkniętego. Ciekawymi punktami rekreacyjnymi są również Park Dinolandia, Park Miniatur, oraz Ogród Jana Pawła II. W niedalekiej odległości znajdują się liczne jeziora, w tym Jezioro Żywieckie, oraz bardzo piękny Wodospad Pod Złotą Górką.

Dzięki swojemu położeniu, w bardzo szybki sposób można przedostać się z Gminy zarówno do Krakowa, jak i na Śląsk.

W Andrychowie swoje siedziby mają firmy takie jak m in. Stalmark oraz C.M.C.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Andrychowie lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Andrychowa lub okolic? Skontaktuj się z PIOTR KOWAL PROPERTIES za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie, aby współpracować ze skutecznym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie.