Agencja Nieruchomości Kraków - Nowa Huta

Największa dzielnica Krakowa, położona w północno-wschodniej jego części. Zachodnia część dzielnicy tętni życiem, natomiast jej wschodnia część zagospodarowana jest w przemysł oraz tereny zielone takie jak Łąki Nowohuckie, lub Krakowskie Malediwy w Parku Lotników Polskich. Ciekawym miejscem szczególnie jest Przylasek Rusiecki, gdzie w ciszy i spokoju można odpocząć od zgiełku dużego miasta.

Mieszkańcy mogą korzystać z rekreacji takich jak Com-Com Zone, Park Wodny, Tauron Arena lub Teatr Ludowy. W dzielnicy znajduję się również Centrum Handlowe M1. Dzielnica skomunikowana jest dobrze dzięki dostępności autobusów miejskich oraz tramwajów, a zmotoryzowanym spodoba się bliskość do wschodniej obwodnicy S7 oraz DK79.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Krakowie – Nowej Hucie lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Krakowa – Nowej Huty lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.