Agencja Nieruchomości Kraków - Podgórze

Dzielnica położona na południu miasta, na prawym brzegu Wisły. Obecnie zamieszkiwana przez około 250 tysięcy osób. Na mieszkańców czeka wiele możliwości przebywanie na łonie natury, na przykład Zalew Bagry, Zakrzówek, Lasy Tynieckie, oraz malownicze Pychowice.

Aktywnie można spędzić czas w J&J Sport Center lub parku trampolin. Na terenie dzielnicy znajduje się Galeria Bonarka oraz Centrum Handlowe „Zakopianka”.

Łatwa dostępność do linii tramwajowej oraz autobusów pozwala na szybki dojazd do centrum bez potrzeby używania samochodu. Dzięki licznym wylotom z miasta w łatwy sposób można dostać się na autostradę A4.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Krakowie - Podgórzu lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Krakowa - Podgórza lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.

Cookies są wyłączone
włącz je przyciskiem na dole strony, jeśli chcesz obejrzeć film o tej nieruchomości!