Agencja Nieruchomości Maków Podhalański

Gmina położona ok 60km na południe od Krakowa. W jej skład wchodzi siedziba – 6 tysięczne miasto Maków Podhalański - oraz 6 mniejszych miejscowości: Grzechynia, Białka, Juszczyn, Kojszówka, Wieprzec, Żarnówka. Gmina leży na pograniczu Beskidu Żywieckiego i Makowskiego, w dolinie rzeki Skawy. Malowniczy krajobraz górski niesie za sobą wiele szlaków i tras turystyczno-rowerowych.

Najwięcej atrakcji znajduje się w Makowie Podhalańskim - małe bary i restauracje na Rynku, Biwak nad rzeką, siłownia na powietrzu, to jedynie część z tych atrakcji. Warte zwiedzenia są pozostałości huty „Maurycy” z XIX wieku, oraz późnoklasyczny kościół z obrazem Matki Boskiej Makowskiej.

Gminę przecina DK28, którą szybko można przedostać się na drogę ekspresową S7. Swoją siedzibę ma tutaj m. in. firma Kar-tek oraz FPHU Głuc.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Makowie Podhalańskim, Suchej Beskidzkiej lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Makowa Podhalańskiego, Suchej Beskidzkiej lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.