Agencja Nieruchomości Skawina

Gmina od północnego wschodu granicząca z Krakowem. Jej siedzibą jest miasto 25-tysięczne miasto Skawina, a w jej skład wchodzi 16 miejscowości. Położona jest nad rzeką Skawinką. Znakiem rozpoznawczym gminy jest Park Miejski w Skawinie, który oferuje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, takich jak spacery, rolki, rower. Na terenie parku znajduje się pałacyk Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, który obecnie pełni funkcje siedziby Centrum Kultury i Sportu.

Jest to gmina o dużym potencjale gospodarczym i dobrze rozbudowanej infrastrukturze drogowej. Bliskość autostrady A4 pozwala łatwo przedostać się w inne części kraju.

Na terenie Gminy swoje oddziały mają m.in. takie firmy jak Lajkonik oraz Valeo.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Skawinie lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Skawiny lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.