Agencja Nieruchomości Sucha Beskidzka

Miasto położone jest około 60 km na południowy zachód od Krakowa, niedaleko granicy ze Słowacją. Położone jest w kotlinie, nad rzeką Skawą i Stryszawką, na pograniczu trzech części Beskidów: Żywieckiego, Makowskiego i Małego.

Warty zobaczenia jest renesansowy zamek zwany „Małym Wawelem”, który razem z otaczającym go parkiem i „Domkiem Ogrodnika” tworzą zwarty kompleks. Na aktywnych czeka orlik, lodowisko sezonowe oraz kryta pływalnia. Z miasta na okoliczne góry prowadzi wiele szlaków turystycznych.

Miasto jest dobrze skomunikowane, leży na skrzyżowaniu dróg kolejowych Kraków – Zakopane i Żywiec – Nowy Sącz, a przecina je DK28.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Suchej Beskidzkiej, Makowie Podhalańskim, lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Suchej Beskidzkiej, Makowa Podhalańskiego lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.