Agencja Nieruchomości Sułkowice

Gmina położona jest około 30 km na południe od Krakowa. Jej siedzibą jest 7-tysięcznie miasto Sułkowice, a w skład wchodzą miejscowości Rudnik, Harbutowice, Krzywaczka i Biertowice. Gmina leży na pograniczu Beskidu Średniego i Pogórza Wielickiego. Przyciąga swoim urokiem, barwami krajobrazowymi oraz bogactwem leśnego runa.

Duża ilość szlaków turystycznych zachęca mieszkańców do rodzinnych spacerów i zwiedzania miejscowości na rowerze. Zimą można wykorzystać stok narciarski w Harbutowicach. Zielone otoczenie, cisza i spokój sprzyjają dobremu samopoczuciu.

Jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki łatwej dostępności do DK52 i DK7.

Na jej terenie działa niecały tysiąc firm, zajmującymi się całym wachlarzem usług, natomiast główne branże to kowalstwo, meblarstwo i budownictwo.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Sułkowicach lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Sułkowic lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.