Agencja Nieruchomości Zabierzów

Gmina granicząca z Krakowem. Położona około 15 kilometrów na północny zachód od jego centrum. Jej siedzibą jest 5-tysięczny Zabierzów, a w skład gminy ponadto wchodzą 22 miejscowości. Gmina Zabierzów leży na południowej części Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, nad rzeką Rudawą. Atutem gminy jest malowniczy jurajski krajobraz. Znajdują się tutaj rozległe kompleksy leśne, urokliwe skały, jaskinie, wąwozy i źródła krystalicznej wody. Znaczna część gminy leży w granicach Teńczyńskego Parku Krajobrazowego i „Dolinek Krakowskich”. Są to doskonałe miejsca do uprawiania turystyki pieszo-rowerowej, oraz wspinaczki. Możliwości rekreacyjne wzbogaca Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zabierzowie, który posiada szkółkę jeździecką, kompleksy boisko sportowych, place zabaw oraz miejsca wspinaczkowe.

Gmina jest świetnie skomunikowana. Przecina ją autostrada A4, droga ekspresowa S7, DK79. Na jej terenie znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice, oraz linia kolejowa E-30. Dojazd do centrum Krakowa ułatwiają autobusy MPK.

Na terenie gminy funkcjonuje około 2500 firm oferujących wszelakie usługi.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Zabierzowie, Krzeszowicach, lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Zabierzowa, Krzeszowic lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.