Agencja Nieruchomości Czernichów

Gmina Czernichów położona jest na zachód od Krakowa, około 25 kilometrów od jego centrum. W skład gminy wchodzi jej siedziba – Czernichów - oraz mniejsze miejscowości jak Czułówek, Dąbrowa Szlachecka, Kamień, Kłokoczyn, Nowa Wieś Szlachecka, Przeginia Duchowna, Przeginia Narodowa, Rybna, Rusocice, Wołowice i Zagacie.

Gminę zamieszkuje obecnie około 15 tysięcy osób. Położenie gminy na lewym brzegu Wisły, oraz bogactwo przyrody stwarzają idealne warunki do rozwoju rekreacji i turystyki pieszo-rowerowej. Na terenie Gminy znajduje się Park Rudniański, Park Bielańsko-Tyniecki oraz rezerwat przyrody nieożywionej Kajasówka.

Od 2000 roku Gmina jest organizatorem Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego na trasie Czernichów – Kraków. Klub jazdy konnej w Czernichowie pozwala na uprawianie jeździectwa, a miłośnicy wędkarstwa mogą rozwijać swoją pasję w starorzeczach Wisły oraz okolicznych stawach.

Gmina jest skomunikowana z Krakowem autobusami MPK, a autostrada A4 znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Czernichowie lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Czernichowa lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.

Cookies są wyłączone
włącz je przyciskiem na dole strony, jeśli chcesz obejrzeć film o tej nieruchomości!