Zasań, gm. Myślenice

Cena Ofertowa: 1.710.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka Budowlana, pod Osiedle lub Rezydencję.
Powierzchnia działki: 1,14 ha.Jesteś developerem budującym domy jednorodzinne, i szukasz atrakcyjnego miejsca pod nową inwestycję? A może szukasz miejsca pod dom typu „rezydencja”, przy czym jednym z Twoich priorytetów jest bezproblemowy dojazd do domu bez używania „terenówki”, i o każdej porze roku? To świetnie, że jesteś tutaj, gdyż ta oferta wpisuje się w obie koncepcje.

Prezentowana działka gruntu zlokalizowana jest w powiecie myślenickim, w gminie Myślenice, w południowej części miejscowości Zasań. Położona jest na terenach jeszcze o stosunkowo niskiej intensywności zabudowy (głównie zabudowa o charakterze zagrodowym oraz osiedle domków weekendowych), blisko szczytu wzniesienia zwanego Zasańska Przełęcz, zapewniając tym samym fantastyczną, niczym nie zagrożoną, daleką panoramę okolicy i gór (południowo-wschodnia ekspozycja).

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ma oznaczenia:
- 32MN1 – tereny zabudowy jednorodzinnej, nowo wydzielane działki min. 8 arów, max 25% zabudowy;
- 30KDW – tereny dróg.

Na podstawie pomiarów dokonanych na Geoportalu Krajowym przyjęto, że przedmiotowy teren o w/w przeznaczeniach ma powierzchnię 1,14 ha, co po przeliczeniu ceny ofertowej w wysokości 15.000,00 PLN za 1 ar daje za całość terenu cenę ofertową 1.710.000,00 PLN. W przypadku różnic pomiędzy obliczeniami dokonanymi na Geoportalu Krajowym dla potrzeb niniejszej oferty, a oficjalnymi dokumentami otrzymanymi z Gminy w celu przeprowadzenia transakcji zbycia, końcowa cena ofertowa oczywiście zostanie przeliczona według tych oficjalnych dokumentów (po 15.000,00 PLN za 1 ar).

Teren ma kształt trapezu, prawie prostokąta. Jego wymiary, również na podstawie pomiarów na Geoportalu Krajowym, to około 166 metrów wzdłuż drogi, oraz szerokość od 66 do 80 metrów.

Przy zakupie w/w terenu jest możliwość zakupu również kolejnych około 60 arów przylegającego terenu, o przeznaczeniu ZN – cena takiej „łączonej” transakcji jest do indywidualnych negocjacji.

Media: energia elektryczna oraz woda dostępne z drogi, od strony działki. Przez działkę przebiega kanalizacja. Gaz jest w planach Gminy, ma być prowadzony przez działkę.

Teren nie jest ogrodzony.

Dojazd do nieruchomości drogą powiatową, o nawierzchni asfaltowej.

Orientacyjne odległości do najbliższych większych miejscowości, zapewniających infrastrukturę handlowo-usługową:
- Myślenice (siedziba gminy): 12 km;
- Trzemeśnia: 4 km;
- Wiśniowa: 5 km;
- Dobczyce: 12 km.

Zaznaczenie granic na zdjęciach jest orientacyjne.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaZasań, gm. Myślenice
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejpowiatowa
powierzchnia działki1,14 ha
kształt działkiprawie prostokąt
szerokość działki66-80 m
długość działki166 m
ukształtowanie terenulekko nachylona
ekspozycjapołudniowo-wschodnia
ogrodzenienie
przeznaczenie w MPZPMN, KD
energia elektrycznaw drodze
wodaw drodze
gazw planach
kanalizacjana działce
cena ofertowa:1.710.000,00 PLN