Agencja Nieruchomości Wadowice

Gmina położona około 50 km na południowy-wschód od Krakowa. Jej siedzibą jest 20-tysięczne miasto Wadowice, a jej skład uzupełnia 16 wsi. Leży na terenie Pogórza Wielickiego, Beskidu Małego i Pogórza Śląskiego w dolinie Skawy. Gmina pełni istotną rolę w tej części regionu, jest centrum wielu inicjatyw lokalnych oraz zasięgu ponad regionalnym. Na mieszkańców czeka wiele kilometrów szlaków turystycznych oraz Park Miejski. Dla aktywnych znajdzie się wiele atrakcji takich jak pływalnie kryte i na wolnym powietrzu, orlik, korty tenisowe, wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia kajaków, stadniny koni oraz kręgielnie i klub bilardowy.

Przez obszar gminy biegną dwa szlaki komunikacyjne – DK52 i DK28. Swoją siedzibę ma tutaj m.in. firma Maspex produkująca napoje takie jak np. Tymbark, Nestea lub Tiger, oraz Zakłady Przemysłu Cukierniczego Skawa.

Szukasz rezydencji, domu, działki czy mieszkania na sprzedaż w Wadowicach lub okolicy? A może chcesz sprzedać nieruchomość na terenie Wadowic lub okolic? Skontaktuj się z Piotrem Kowal z PIOTR KOWAL PROPERTIES Group, aby współpracować z doświadczonym agentem (biurem) nieruchomości działającym na tym terenie, posiadającym sporą wiedzę na temat potencjalnych klientów oraz nieruchomości na tym terenie.