Spytkowice, pow. Wadowicki

Cena Ofertowa: 219.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka z Domkiem Weekendowo-Letniskowym
Powierzchnia działki: 7,69 araSzukasz miejsca do weekendowego odpoczynku, lub w perspektywie nawet do zamieszkania na stałe? Spokojnego zakątka, który zapewni Tobie i Twoim Bliskim ciszę i prywatność? Pragniesz mieć swoje prywatne miejsce, gdzie możesz „odciąć się” od wszystkiego, i w ciszy, z daleka „od ludzi” posiedzieć wśród swoich drzew, posłuchać śpiewu ptaków, naładować swoje „akumulatory”? To rewelacyjnie, że tutaj jesteś - akurat jest do sprzedania działka, która wpisuje się we wszystkie takie plany.

Prezentowana działka gruntu, o powierzchni 7,69 ara, zlokalizowana jest w powiecie wadowickim, w północnej części miejscowości Spytkowice. Położona jest na terenach o stosunkowo niskiej intensywności zabudowy, w sąsiedztwie pól i łąk, blisko końca drogi, zapewniając tym samym ciszę i prywatność.

Działka ma kształt nieregularny, przypominający trójkąt. Wymiary w najdłuższym oraz najszerszym miejscu to odpowiednio około 35 m oraz około 30 metrów. Teren jest ogrodzony siatką metalową powlekaną, na 50-cm betonowej podmurówce. Brama wjazdowa wykonana z metalowych profili (jest oficjalne zezwolenie z Gminy na wykonanie tego ogrodzenia).

Na działce znajduje się domek pełniący funkcję weekendowo-letniskową. Domek ten zrobiony jest na bazie starego wagonu kolejowego, osadzonego na betonowych bloczkach. Jest on ocieplony styropaniem o grubości 5 cm, kryty dodatkowo blachą ocynkowaną oraz onduliną. Domek jest przystosowany do dłuższego pobytu – energia elektryczna (w tym „siła”), woda i kanalizacja są doprowadzone do niego (gaz dostępny przy granicy działki), jest ogrzewany („koza” oraz olejowe grzejniki elektryczne), posiada WC, prysznic z 80-litrowym bojlerem, kuchenkę elektryczno-gazową (na gaz z butli), zlewozmywak, lodówkę.

Wzdłuż ogrodzenia, na wszystkich bokach działki, są posadzone drzewa, osłaniające teren przed wiatrem, i zapewniające ochronę przed upałem. Jest też kilka drzewek owocowych: czereśnia, jabłoń, wiśnia, gruszka, orzech.

Dojazd do nieruchomości jest drogą gminną, o nawierzchni asfaltowej.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego cały teren ma oznaczenie MN – tereny zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej, usługowej, rzemieślniczo-wytwórczej.

Orientacyjne odległości:
- Wadowice (siedziba gminy): 20 km;
- Skawina: 30 km;
- Chrzanów: 30 km.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaSpytkowice
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działki7,69 a
kształt działkitrójkąt
ukształtowanie terenupłaski, równy
ogrodzeniesiatka metalowa
przeznaczenie w MPZPMN
stan budynkudo użytku
energia elektrycznatak
"siła"tak
wodagminna
woda ciepłaboiler
gazw drodze
kanalizacjagminna
ogrzewanieelektryczne, "koza"
cena ofertowa:219.000,00 PLN