Lipie, gm. Gródek n/Dunajcem

Cena Ofertowa: 319.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Duża, Widokowa Działka,
Powierzchnia działki: 64 aryOdwieczny dylemat weekedowo-urlopowy: w góry czy nad wodę…? Na szczęście są miejsca, które łączą w sobie jedno i drugie - a Ty już niebawem możesz stać się Szczęśliwym Właścicielem jednego z nich!

Chcesz jeszcze, aby to miejsce było ciche, spokojne, dobrze skomunikowane z głównymi drogami w rejonie? I aby jeszcze było blisko infrastruktury handlowej i usługowej oferowanej przez jakąś większą miejscowość? Super – bo ta oferta idealnie trafia w Twoje wymagania!

Oferowana działka nadaje się zarówno pod weekendowy domek, jak również można na niej wybudować dom całoroczny, z myślą o stałym miejscu zamieszkania. Działka zlokalizowana jest na jednym z otaczających Jezioro Rożnowskie przepięknych pagórków, w miejscowości Lipie, w odległości 1,5 km od brzegu jeziora, oraz 3 km od centrum Gródka nad Dunajcem.

W najbliższej okolicy zabudowa jest bardzo rozproszona, śmiało można powiedzieć, że sąsiadów praktycznie nie widać. Jest za to dużo łąk, zagajników, terenów leśnych, i pięknych widoków na okoliczne góry i na Jezioro Rożnowskie.

Najdłuższe boki działki mają długości około 70 i około 100 metrów (zaznaczenia granic na zdjęciach są orientacyjne). Teren działki na lekkie nachylenie północno-zachodnie.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – jej teren obejmuje cztery przeznaczenia: tereny mieszkaniowo-usługowe (MNU), oraz tereny rolniczo-leśne (RZ, ZL, RD). Wymiary części o oznaczeniu MNU to około 35 x 35 metrów.

Dostępne media: energia elektryczna oraz woda gminna znajdują się po drugiej stronie drogi dojazdowej. Kanalizacji oraz gazu brak.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: dojazd drogą gminną o nawierzchni asfaltowej, działka przylega bezpośrednio do tej drogi.

Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, jak również celem wstępnej rozmowy o Twoich oczekiwaniach w stosunku do poszukiwanej nieruchomości, które warto omówić przed umówieniem się na prezentację, śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowal.pl. TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY PREZENTOWANIE NA TEJ STRONIE, JEST NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEJ AGENCJI.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaLipie
droga dojazdowaasfalt
status drogi dojazdowejpubliczna
powierzchnia działki64 ary
kształt działkinieregularny trapez
ukształtowanie terenulekko pochyły
ekspozycjapółnocno-zachodnia
ogrodzenienie
przeznaczenie w MPZPMNU, RZ, ZL, RD
energia elektrycznaw drodze
wodaw drodze
gaznie
kanalizacjanie
cena ofertowa:319.000,00 PLN