Lipie, gm. Gródek n/Dunajcem

Cena Ofertowa: 319.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Duża, Widokowa Działka,
Powierzchnia działki: 64 ary


Najważniejsze cechy tej nieruchomości:
- spokojna, cicha lokalizacja;
- położenie przy drodze asfaltowej;
- duża działka, dająca możliwość różnej aranżacji i wykorzystania.Odwieczny dylemat weekedowo-urlopowy: w góry czy nad wodę…? Na szczęście są miejsca, które łączą w sobie jedno i drugie - a Ty już niebawem możesz stać się Szczęśliwym Właścicielem jednego z nich!

Chcesz jeszcze, aby to miejsce było ciche, spokojne, dobrze skomunikowane z głównymi drogami w rejonie? I aby jeszcze było blisko infrastruktury handlowej i usługowej oferowanej przez jakąś większą miejscowość? Super – bo ta oferta idealnie trafia w Twoje wymagania!

Oferowana działka nadaje się zarówno pod weekendowy domek, jak również można na niej wybudować dom całoroczny, z myślą o stałym miejscu zamieszkania. Działka zlokalizowana jest na jednym z otaczających Jezioro Rożnowskie przepięknych pagórków, w miejscowości Lipie, w odległości 1,5 km od brzegu jeziora, oraz 3 km od centrum Gródka nad Dunajcem.

W najbliższej okolicy zabudowa jest bardzo rozproszona, śmiało można powiedzieć, że sąsiadów praktycznie nie widać. Jest za to dużo łąk, zagajników, terenów leśnych, i pięknych widoków na okoliczne góry i na Jezioro Rożnowskie.

Najdłuższe boki działki mają długości około 70 i około 100 metrów (zaznaczenia granic na zdjęciach są orientacyjne). Teren działki na lekkie nachylenie północno-zachodnie.

Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – jej teren obejmuje cztery przeznaczenia: tereny mieszkaniowo-usługowe (MNU), oraz tereny rolniczo-leśne (RZ, ZL, RD). Wymiary części o oznaczeniu MNU to około 35 x 35 metrów.

Dostępne media: energia elektryczna oraz woda gminna znajdują się po drugiej stronie drogi dojazdowej. Kanalizacji oraz gazu brak.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: dojazd drogą gminną o nawierzchni asfaltowej, działka przylega bezpośrednio do tej drogi.

Jeżeli prezentowana nieruchomość wzbudziła Twoje zainteresowanie, skontaktuj się ze mną już teraz (24/365 – jeżeli akurat nie odbiorę, na pewno do Ciebie oddzwonię) – porozmawiamy o szczegółach tej nieruchomości, o tym, czego poszukujesz, jak również umówimy się na jej prezentację. Ta oferta jest na moją „wyłączność”. Jako Kupujący nie płacisz już dodatkowej prowizji. Jeżeli jesteś agentem nieruchomości, jestem otwarty na współpracę (KOS).

Pamiętaj, że PIOTR KOWAL PROPERTIES może kompleksowo przeprowadzić Cię przez cały proces zakupu nieruchomości: od uzyskania kredytu hipotecznego, poprzez wycenę nieruchomości przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego, przygotowanie i złożenie do KOWR wniosku o zgodę na zbycie/nabycie nieruchomości „rolnej”, przygotowanie i podpisanie aktów notarialnych, aż po przeprowadzkę i wywóz czy utylizację niepotrzebnych rzeczy z Twojej obecnej, oraz tej nowo zakupionej nieruchomości. PIOTR KOWAL PROPERTIES współpracuje również z architektami oraz projektantami wnętrz.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaLipie
droga dojazdowaasfalt
status drogi dojazdowejpubliczna
powierzchnia działki64 ary
kształt działkinieregularny trapez
ukształtowanie terenulekko pochyły
ekspozycjapółnocno-zachodnia
ogrodzenienie
przeznaczenie w MPZPMNU, RZ, ZL, RD
energia elektrycznaw drodze
wodaw drodze
gaznie
kanalizacjanie
cena ofertowa:319.000,00 PLN
prowizja od strony kupującejbrak