Siekierczyna, gm. Limanowa

Cena Ofertowa: 549.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Pięknie Położony, Solidnie Wykonany Dom do Wykończenia
Powierzchnia całkowita budynku: 236 m2
Powierzchnia działki: 18,51 araChcesz zamieszkać w pięknie położonej, spokojnej, górzystej miejscowości? Zamieszkać na stałe, lub mieć fantastyczne miejsce do spędzania weekendów i urlopów? Pragniesz mieć z okien swojego domu fantastyczne panoramy na każdą stronę Świata? Czuć się, jakbyś mieszkał(a) wręcz na „dachu świata”? A do tego jeszcze wymagasz, aby miejska infrastruktura była niedaleko. To rewelacyjnie, że tutaj jesteś, gdyż akurat jest do sprzedania nieruchomość, która spełnia te wszystkie warunki!

Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Siekierczyna, w gminie Limanowa. Jest to miejscowość położona prawie w sercu Beskidu Wyspowego, na przepięknych górkach południowej części gminy Limanowa, zapewniających niesamowite, wprawiające w naprawdę dobry nastrój widoki. Są to tereny o stosunkowo niskiej intensywności zabudowy, zapewniające ich mieszkańcom ciszę, spokój i sporą prywatność.

Działka gruntu ma powierzchnię 18,51 ara, jest kształtu trapezu (przypomina przylegające do siebie prostokąt i niewielki trójkąt). Jest szerokość to 35 metrów, długość od 50 do 58 metrów. Teren jest równy, i prawie płaski. Działka nie jest ogrodzona.

Na działce znajduje się budynek mieszkalny w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni całkowitej 236 m2, i powierzchni użytkowej 206 m2. Budynek jest dwukondygnacyjny, plus nieużytkowe poddasze. Jego budowa została rozpoczęta w 2016 roku. Ściany murowane są z pustaków Porotherm 30 cm (Wienerberger), stropy żelbetowe, ocieplone. Wylewki również ocieplone. Krokwie dachu są oparte na betonowych „skosach” drugiej kondygnacji - bardzo solidna konstrukcja - pokrycie stanowi dachówka ceramiczna glazurowana ROBEN. Dach jest ocieplony styropianem (2x10 cm). Okna PCV, firmy DRUTEX. Brak stolarki drzwiowej. Wykonany jest drenaż dookoła budynku. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo wysoka jakość wykonania tego budynku, jak również użytych materiałów.

Na parterze znajdują się m. in.: garaż, kotłownia, łazienka, salon, kuchnia, pokój. Na poddaszu: cztery sypialnie oraz łazienka.

Media: energia elektryczna podłączona do budynku (skrzynka oraz licznik), woda z własnego ujęcia (brak wodociągu gminnego), gaz dostępny po drugiej stronie drogi, wykonane szambo 9 m2, trzykomorowe: 3 x 3 kręgi (brak kanalizacji gminnej). W budynku wykonane są otwory pod rekuperację. Na działce można swobodnie zainstalować panele fotowoltaiczne - ze względu na jej wielkość i dobre nasłonecznienie przez cały dzień.

Dojazd do nieruchomości drogą gminną, asfaltową, w dobrym stanie.

Orientacyjne odległości (dane wg Google):
- szkoła podstawowa i przedszkole: 1 km;
- Limanowa (centrum): 7 km;
- Nowy Sącz (Rynek): 24 km.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaSiekierczyna
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działki18,51 ara
kształt działkitrapez
szerokość działki35 m
długość działki50-58 m
ukształtowanie terenuprawie płaski
ekspozycjana szczycie góry
ogrodzenienie
powierzchnia użytkowa budynku206 m2
powierzchnia całkowita budynku236 m2
ilość kondygnacji2 + poddasze
rok rozpoczęcia budowy2016
stan budynkusurowy zamknięty
pokrycie dachudachówka ceramiczna glazurowana
piwnicanie
stanowiska w garażu1
liczba pokojów6
liczba łazienek2
typ okienPCV
liczka kuchni1
stolarka drzwiowabrak
energia elektrycznatak
"siła"tak
wodawłasne ujęcie
gazw drodze
kanalizacjazbiornik szczelny
świadectwo charakterystyki energetycznejnie
cena ofertowa:549.000,00 PLN