Liplas, gm. Gdów

Cena Ofertowa: 149.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka Budowlana
Powierzchnia działki: 16 arówDziałka budowlana, usytuowana w spokojnej i cichej części miejscowości Liplas, blisko granic z miejscowościami Gdów oraz Bilczyce, przy drodze o małym natężeniu ruchu.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka ma w całości oznaczenie RM – zabudowa zagrodowa - niemniej jednak pod względem możliwości zabudowy teren ten dopuszcza wykorzystanie go zgodne z oznaczeniem MU (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna).

Działka ma powierzchnię 16 arów, jest kształtu prostokąta, o wymiarach w przybliżeniu 80 x 20 m, jest prawie płaska i równa. Położona jest w odległości około 150 metrów od drogi asfaltowej – bezpośredni dojazd na działkę drogą prywatną, na własność (działki przeznaczone pod drogę mają powierzchnię 9 arów, i są wliczone w cenę).

W najbliższej okolicy zabudowa rozproszona, dużo pól i łąk. Działka znajduje się w kompleksie sześciu podobnych działek – na czterech z nich znajdują się już budynki mieszkalne.

Dostępne media: woda miejska, gaz, kanalizacja, energia elektryczna dostępne z drogi – około 100 metrów - ewentualnie z sąsiednich działek (po uzyskaniu zgody ich właścicieli).

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: w odległości około 1 km skrzyżowanie dróg relacji Wieliczka – Łapanów oraz Dobczyce – Łapczyca. Odległość do centrum Gdowa wynosi około 1,5 km.

Oferta godna zainteresowania przez osoby szukające spokojnego miejsca do zamieszkania, a zarazem dobrze skomunikowanego z Krakowem, Bochnią, czy Myślenicami.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaLiplas k/Gdowa
status drogi dojazdowejprywatna
powierzchnia działki16 arów
kształt działkiprostokąt
szerokość działki20
długość działki80
ukształtowanie terenupłaska
ogrodzeniejeden bok
przeznaczenie w MPZPbudowlana
energia elektrycznaw drodze
wodaw drodze
gazw drodze
kanalizacjaw drodze
cena ofertowa:149.000,00 PLN