Domaszków, gm. Międzylesie

Cena Ofertowa: 139.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka Budowlana
Powierzchnia działki: 23,24 ara
(możliwość zakupu drugiej takiej samej działki)Szukasz miejsca do zamieszkania, najlepiej w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, które musi zapewniać spokój, być pięknie położone, i jeszcze mieć fantastyczny widok? A może to ma być tylko rekreacyjno-weekendowe miejsce, gdzie ustawisz swój domek weekendowy, lub swoją przyczepę kempingową, i będziesz cieszyć się fantastycznymi widokami, mieć blisko do pięknych szlaków turystycznych, i do infrastruktury sportów zimowych? To rewelacyjnie, że tutaj jesteś, gdyż akurat jest do sprzedania działka, która na pewno powinna Ciebie zainteresować!

Prezentowana działka gruntu, o powierzchni 23,24 ara, zlokalizowana jest w powiecie kłodzkim, w gminie Międzylesie, w miejscowości Domaszków, kilkanaście kilometrów od granicy z Czechami. Położona jest na terenach o bardzo niskiej intensywności zabudowy, w sąsiedztwie pól i łąk, zapewniając fantastyczną, daleką panoramę okolicznych pasm górskich, w tym Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.

Teren działki ma bardzo regularny kształt, jest prawie prostokątny (zaznaczenie granic na zdjęciach jest orientacyjne). Wymiary działki to szerokość 37 m, oraz długość 65 metrów.

Jest możliwość zakupu również działki sąsiedniej, o takiej samej powierzchni, i prawie identycznych wymiarach - dzięki czemu można uzyskać prawie kwadratowy teren, o łącznej powierzchni 46,48 ara.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren w całości jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (4MN12, PIII).

Media: energia elektryczna dostępna z drogi lub z sąsiedniej działki. Brak gazu, brak wody gminnej (trzeba wykonać własną studnię), brak kanalizacji.

Teren nie jest ogrodzony, jedynie na jednym z boków jest ogrodzenie sąsiedniej nieruchomości.

Dojazd do nieruchomości w pełni drogami gminnymi - od drogi o nawierzchni asfaltowej około 35 metrów drogą polną.

Orientacyjne odległości do najbliższych większych miejscowości, zapewniających infrastrukturę handlowo-usługową, oraz atrakcje turystyczno-sportowe:
- centrum miejscowości: 1,5 km;
- Miedzygórze (szlaki turystyczne na Śnieżnik): 5 km;
- Bystrzyca Kłodzka: 12 km;
- Kłodzko: 28 km;
- Boboszów (przejście graniczne z Czechami): 16 km;
- Sienna (park sportów zimowych): 25 km.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaDomaszków, gm. Międzylesie
droga dojazdowaokoło 35 m od drogi asfaltowej
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działki23,24 ara
kształt działkiprostokąt
szerokość działki37 m
długość działki65 m
ukształtowanie terenupłąski, równy
ogrodzenienie
przeznaczenie w MPZP4MN12 - mieszkaniowa jednorodzinna
energia elektrycznaw drodze lub na sąsiedniej działce
wodabrak gminnej
gaznie
kanalizacjanie
cena ofertowa:139.000,00 PLN