Przeginia Narodowa, gm. Czernichów

Cena Ofertowa: 449.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka Budowlano - Rolna
Powierzchnia działki: 98,6 araDo sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni ponad 98 arów, położona w bardzo ładnym, spokojnym, cichym zakątku miejscowości Przeginia Narodowa, w jej południowej części (osiedle Ratanice), bardzo blisko granicy z Czernichowem.

Teren płaski, równy, z widokiem na okoliczne łąki, zagajniki, wzgórza, a przy dobrej pogodzie na pasma górskie leżące na południe od Krakowa.

Bezpośredni wjazd z ul. Ratanickiej na działkę około 100 metrów drogą polną, o szerokości 4 m - i jest to droga gminna! Okoliczna zabudowa niezbyt gęsta, usytuowana głównie wzdłuż ulicy dojazdowej (ul. Ratanickiej). Odległość do centrum Czernichowa wynosi około 2 kilometry.

Energia elektryczna oraz woda miejska dostępne z ulicy Ratanickiej, w odległości około 100 metrów. Gazu oraz kanalizacji brak.

Teren jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - około 1/3 powierzchni jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (16MN-1), pozostała część jest terenem rolnym (08R).

Oferta skierowana zarówno do osób szukających dobrego pomysłu na lokatę swojego kapitału, do osób szukających własnego weekendowego miejsca, w bliskości łąk, drzew, szlaków spacerowo-rowerowych, pozwalającego na totalne wyciszenie się, oddychanie czystym powietrzem, słuchanie pięknego śpiewu ptaków, a miejsca jednocześnie blisko Krakowa, z dobrym dojazdem, jak również do osób planujących budowę pięknego domu czy rezydencji na dużej działce.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaPrzeginia Narodowa
droga dojazdowapolna, około 100 m od drogi asfaltowej
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działki98,6 ara
kształt działkitrapez, bardzo zbliżony do regularnego prostokąta
szerokość działki78
długość działki 110-130 m
ukształtowanie terenupłaski, równy
ogrodzenienie
przeznaczenie w MPZP16MN-1, 08R
energia elektrycznaw drodze
wodagminna, w drodze
gaznie
kanalizacjanie
cena ofertowa:449.000,00 PLN