Tłuczań, gm. Brzeźnica

Cena Ofertowa: 99.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka Budowlano-Usługowo-Rolna
Powierzchnia działki: 30,2 araSzukasz niedrogiej, dobrze skomunikowanej działki pod dom, lub pod niewielką działalność gospodarczą? To idealnie, bo akurat jest do sprzedania działka spełniająca te warunki! A do tego jeszcze:
- działka ma odtworzone geodezyjnie granice;
- jest wydane w 2022 roku pozwolenie na budowę na niej niewielkiego domu mieszkalnego;
- jest wykonany projekt takiego budynku, wraz z przyłączami mediów!

Ta działka zlokalizowana jest w miejscowości Tłuczań, w gminie Brzeźnica, w powiecie wadowickim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka ma oznaczenia MN2 oraz R – co oznacza, że około ½ jej powierzchni to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług, a pozostała część to tereny rolne.

Działka na powierzchnię lekko ponad 30 arów, kształt prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 20 x 150 m, jest lekko pochyła, można ją określić jako widokową. Działka nadaje się zarówno na cele komercyjne (warsztat, produkcję, sad), jak i na cele mieszkaniowe, lub też domek weekendowo-letniskowy.

Działka przylega bezpośrednio do drogi powiatowej relacji Wadowice – Brzeźnica. Wjazd na działkę, oraz jej górna część, są już utwardzone gruzem oraz kamieniem.

Media: woda na działce, gaz przy granicy działki, energia elektryczna zostanie niebawem podłączona (jest już podpisana umowa z Tauronem), kanalizacji brak.

Okoliczna zabudowa jest rozproszona, usytuowana głównie wzdłuż drogi, dominują budynki mieszkalne jednorodzinne, oraz niewielkie zabudowania gospodarcze. Przystanki komunikacji zbiorowej w odległości około 150 metrów, w odległości około 500 metrów znajduje się stacja paliw.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaTłuczań, gm. Brzeźnica
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejpowiatowa
powierzchnia działki30,2 ara
kształt działkiprostokąt
szerokość działkiokoło 20 m
długość działkiokoło 150 m
ukształtowanie terenulekko pochyły
przeznaczenie w MPZPbudowlana, usługowa, rolna
energia elektrycznabędzie podłączona
wodana działce
gazprzy granicy działki
kanalizacjabrak
cena ofertowa:99.000,00 PLN