Tłuczań, gm. Brzeźnica

Cena Ofertowa: 110.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka Budowlano-Usługowo-Rolna

Powierzchnia działki: 30,2 ara


Szukasz niedrogiej, dobrze skomunikowanej działki pod dom, lub pod niewielką działalność gospodarczą? To idealnie, bo akurat jest do sprzedania działka spełniająca te warunki! A do tego jeszcze:
- działka ma odtworzone geodezyjnie granice;
- jest wydane w 2022 roku pozwolenie na budowę na niej niewielkiego domu mieszkalnego;
- jest wykonany projekt takiego budynku, wraz z przyłączami mediów!

Ta działka zlokalizowana jest w miejscowości Tłuczań, w gminie Brzeźnica, w powiecie wadowickim. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka ma oznaczenia MN2 oraz R – co oznacza, że około ½ jej powierzchni to tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług, a pozostała część to tereny rolne.

Działka na powierzchnię lekko ponad 30 arów, kształt prostokąta o wymiarach w przybliżeniu 20 x 150 m, jest lekko pochyła, można ją określić jako widokową. Działka nadaje się zarówno na cele komercyjne (warsztat, produkcję, sad), jak i na cele mieszkaniowe, lub też domek weekendowo-letniskowy.

Działka przylega bezpośrednio do drogi powiatowej relacji Wadowice – Brzeźnica. Wjazd na działkę, oraz jej górna część, są już utwardzone gruzem oraz kamieniem.

Media: woda na działce, gaz przy granicy działki, energia elektryczna zostanie niebawem podłączona (jest już podpisana umowa z Tauronem), kanalizacji brak.

Okoliczna zabudowa jest rozproszona, usytuowana głównie wzdłuż drogi, dominują budynki mieszkalne jednorodzinne, oraz niewielkie zabudowania gospodarcze. Przystanki komunikacji zbiorowej w odległości około 150 metrów, w odległości około 500 metrów znajduje się stacja paliw.


Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowal.pl.

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje tutaj przedstawione mogą podlegać aktualizacji. TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY PREZENTOWANIE NA TEJ STRONIE, SĄ NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEJ AGENCJI – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do Właściciela, gdyż Właściciel po to zatrudnił "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

 

Podsumowanie oferty:
lokalizacjaTłuczań, gm. Brzeźnica
droga dojazdowaasfaltowa
status drogi dojazdowejpowiatowa
powierzchnia działki30,2 ara
kształt działkiprostokąt
szerokość działkiokoło 20 m
długość działkiokoło 150 m
ukształtowanie terenulekko pochyły
przeznaczenie w MPZPbudowlana, usługowa, rolna
energia elektrycznabędzie podłączona
wodana działce
gazprzy granicy działki
kanalizacjabrak
cena ofertowa:110.000,00 PLN