Tenczynek, gm. Krzeszowice

Cena Ofertowa: 349.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Działka Budowlana.
Powierzchnia działki: 32,67 ara.Szukasz miejsca do zamieszkania, spokojnego, położonego blisko dziewiczej przyrody, blisko pięknych i dużych terenów spacerowych, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanego we wszystkich kierunkach? Miejsca na przykład pod tak zwaną „rezydencję”? A może jesteś developerem zajmującym się budową domów jednorodzinnych, i szukasz kolejnego miejsca do nowej, atrakcyjnej inwestycji? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie zarówno w jedne, jak i drugie plany.

Prezentowana nieruchomość znajduje się w północno-zachodniej części miejscowości Tenczynek, na terenach o stosunkowo niskiej intensywności zabudowy, w sąsiedztwie pól i łąk, z ładnym widokiem na okolicę.

Miejscowość Tenczynek (gmina Krzeszowice) położona jest na północ od autostrady A4, w odległości około 7 kilometrów od węzła „Rudno”, na granicy pięknych terenów Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego.

Nieruchomość składa się z trzech niezależnych, przylegających do siebie działek gruntu (tworzących w terenie jedną całość). W skład nieruchomości wchodzi również czwarta działka, stanowiąca drogę wewnętrzną. Kształty poszczególnych działek przedstawione są na załączonej grafice (ostatnia pozycja w galerii zdjęć).

Cały teren ma kształt bardzo zbliżony do prostokąta, o wymiarach:
- długość od 71 do 81 m;
- szerokość od 42 do 45 metrów.

Nieruchomość może być sprzedana w całości (32,67 ara) – jest to rozwiązanie preferowane przez Sprzedających - lub ewentualnie możesz nabyć jedną z działek, wraz z udziałem w drodze wewnętrznej (wszystkie działki mają powierzchnie po 10 arów, a warunki ich ewentualnej pojedynczej sprzedaży będą ustalane indywidualnie).

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego cały teren ma oznaczenie MRN1 – tereny zabudowy mieszkaniowej i usługowej.

Media: energia elektryczna na działce, woda, gaz, kanalizacja dostępne z ul. Ogródkowej oraz ul. Dulowskiej (lub z sąsiednich, zabudowanych działek).

Teren jest ogrodzony z dwóch stron – są to ogrodzenia sąsiednich nieruchomości.

Dojazd do nieruchomości odbywa się w pełni drogami gminnymi (jest on prawnie ustanowiony).

Orientacyjne odległości (samochodem):
- autostrada A4: 7 km;
- Krzeszowice (centrum): 4 km;
- Kraków (bronowickie rogatki): 20 km;
- Tenczyński Park Krajobrazowy: 2 km;
- Rezerwat Przyrody Dolina Potoku Rudno: 7 km.

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaTenczynek, gm. Krzeszowice
status drogi dojazdowejgminna
powierzchnia działki32,67 ara
kształt działkiprawie prostokąt
szerokość działki42-45 m
długość działki71-81 m
ukształtowanie terenupłaski
ogrodzenieczęściowe
przeznaczenie w MPZPMRN1
energia elektrycznana działce
wodaw drodze
gazw drodze
kanalizacjaw drodze
cena ofertowa:349.000,00 PLN