Krzesławice, gm. Raciechowice

Cena Ofertowa: 149.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Widokowa Działka, bez MPZP
Powierzchnia działki: 20,22 araSzukasz pięknie położonego, widokowego miejsca? I miejsce to musi być dobrze skomunikowane z głównymi drogami w okolicy? Do tego wymagasz bliskości infrastruktury handlowej i większego miasta? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Oferowana działka zlokalizowana jest w położonej na przepięknych pagórkach miejscowości Krzesławice, blisko granicy z miejscowością Zegartowice. W najbliższej okolicy zabudowa jest bardzo rozproszona, jest dużo łąk, zagajników, oraz terenów upraw sadowniczych, z których słynie Gmina Raciechowice.

Działka ma wymiary około 72 x 28 metrów, i znajduje się na malowniczym wzgórzu, zapewniając bardzo ładną panoramę okolicznych wzgórz.

Istnieje możliwość zakupu również sąsiedniej działki, o powierzchni 19,35 ara, i wymiarach około 32 x 68 m – jej cena ofertowa to również 149.000,00 PLN. Działki można zakupić razem (uzyskujemy wtedy teren o szerokości około 60 metrów), lub każdą z nich zupełnie osobno (na prezentowanych zdjęciach zaznaczono orientacyjnie granice obu tych działek). A dla kogoś, kto potrzebowałby teren o jeszcze większej szerokości, można by „wygospodarować” na sprzedaż kolejne około 20 arów.

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania - Gmina Raciechowice nie ma przygotowanego MPZP na swoim terenie.

Media: energia elektryczna dostępne zaraz przy działce, Internet światłowodowy w sąsiedztwie, brak kanalizacji, gazu, wody gminnej. Woda dostępna z własnego ujęcia.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: dojazd drogami o nawierzchni asfaltowej, działka przylega bezpośrednio do drogi gminnej o bardzo niewielkim natężeniu ruchu. Miejsce to zapewnia stosunkowo dobry wyjazd we wszystkich kierunkach: Dobczyc, Myślenic, Gdowa, Limanowej, Mszany Dolnej.

Małym minusem dla kogoś może być projektowany w pobliżu głęboki wąwóz nowej linii kolejowej, którego górna krawędź ma znajdować się w odległości około 100 metrów od oferowanej działki – niemniej jednak dla każdego bardzo dużym plusem tej inwestycji będzie zlokalizowany w odległości około 4,5 km przystanek kolejowy, który jest zaplanowany w miejscowości Gruszów (pociągi SKA).

 

Zobacz więcej
Podsumowanie oferty:
lokalizacjaKrzesławice
droga dojazdowaasfalt
status drogi dojazdowejpubliczna
powierzchnia działki20,22 ara
kształt działkiprostokąt
szerokość działki28
długość działki72
ukształtowanie terenulekko pochyły
ogrodzenienie
przeznaczenie w MPZPbrak MPZP
energia elektrycznaprzy działce
wodanie
gaznie
kanalizacjanie
internetŚwiatłowodowy w pobliżu działki
telefonia stacjonarnatak
cena ofertowa:149.000,00 PLN