Krzesławice, gm. Raciechowice

Cena Ofertowa: 149.000,00 PLN.

Na Sprzedaż: Widokowa Działka, bez MPZP

Powierzchnia działki: 20,22 ara


Szukasz pięknie położonego, widokowego miejsca? I miejsce to musi być dobrze skomunikowane z głównymi drogami w okolicy? Do tego wymagasz bliskości infrastruktury handlowej i większego miasta? To świetnie, że tutaj jesteś, gdyż ta oferta wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby.

Oferowana działka zlokalizowana jest w położonej na przepięknych pagórkach miejscowości Krzesławice, blisko granicy z miejscowością Zegartowice. W najbliższej okolicy zabudowa jest bardzo rozproszona, jest dużo łąk, zagajników, oraz terenów upraw sadowniczych, z których słynie Gmina Raciechowice.

Działka ma wymiary około 72 x 28 metrów, i znajduje się na malowniczym wzgórzu, zapewniając bardzo ładną panoramę okolicznych wzgórz.

Istnieje możliwość zakupu również sąsiedniej działki, o powierzchni 19,35 ara, i wymiarach około 32 x 68 m – jej cena ofertowa to również 149.000,00 PLN. Działki można zakupić razem (uzyskujemy wtedy teren o szerokości około 60 metrów), lub każdą z nich zupełnie osobno (na prezentowanych zdjęciach zaznaczono orientacyjnie granice obu tych działek). A dla kogoś, kto potrzebowałby teren o jeszcze większej szerokości, można by „wygospodarować” na sprzedaż kolejne około 20 arów.

Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania - Gmina Raciechowice nie ma przygotowanego MPZP na swoim terenie.

Media: energia elektryczna dostępne zaraz przy działce, Internet światłowodowy w sąsiedztwie, brak kanalizacji, gazu, wody gminnej. Woda dostępna z własnego ujęcia.

Dostęp komunikacyjny bardzo dobry: dojazd drogami o nawierzchni asfaltowej, działka przylega bezpośrednio do drogi gminnej o bardzo niewielkim natężeniu ruchu. Miejsce to zapewnia stosunkowo dobry wyjazd we wszystkich kierunkach: Dobczyc, Myślenic, Gdowa, Limanowej, Mszany Dolnej.

Małym minusem dla kogoś może być projektowany w pobliżu głęboki wąwóz nowej linii kolejowej, którego górna krawędź ma znajdować się w odległości około 100 metrów od oferowanej działki – niemniej jednak dla każdego bardzo dużym plusem tej inwestycji będzie zlokalizowany w odległości około 4,5 km przystanek kolejowy, który jest zaplanowany w miejscowości Gruszów (pociągi SKA).


Interesuje Cię ta nieruchomość? Po więcej szczegółów, a także celem umówienia się na prezentację, śmiało dzwoń do mnie codziennie, o każdej porze: +48 737 448 221 (również WhatsApp, Signal, Viber, Telegram, Wickr Me, Microsoft Teams, KakaoTalk), lub napisz e-mail: piotr(at)piotrkowal.pl.

Niniejsza oferta jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty określonej przepisami Kodeksu Cywilnego. Wszelkie informacje tutaj przedstawione mogą podlegać aktualizacji. TA ATRAKCYJNA OFERTA, JAK WSZYSTKIE POZOSTAŁE OFERTY PREZENTOWANIE NA TEJ STRONIE, SĄ NA "WYŁĄCZNOŚĆ" NASZEJ AGENCJI – dlatego nie szukaj jej w innym biurze pośrednictwa, ani też nie zastanawiaj się, jak samodzielnie dotrzeć do Właściciela, gdyż Właściciel po to zatrudnił "wyłącznego" (osobistego) agenta, aby to on zajął się sprzedażą tej nieruchomości.

 

Podsumowanie oferty:
lokalizacjaKrzesławice
droga dojazdowaasfalt
status drogi dojazdowejpubliczna
powierzchnia działki20,22 ara
kształt działkiprostokąt
szerokość działki28
długość działki72
ukształtowanie terenulekko pochyły
ogrodzenienie
przeznaczenie w MPZPbrak MPZP
energia elektrycznaprzy działce
wodanie
gaznie
kanalizacjanie
internetŚwiatłowodowy w pobliżu działki
telefonia stacjonarnatak
cena ofertowa:149.000,00 PLN